Povezane vesti
Panel: Status kvo u odnosima Beograda i Prištine realna, ali ne i najgora opcija
Danas 08.03.2021
Dijalog Beograda i Prištine počeo je pre tačno deset godina, pa iako je do danas postignut veoma mali napredak a EU kao medijator demonstrirala nemoć da pomogne nalaženjE kompromisa, pregovori su jedina mogućnost, ocenili su danas učesnici panel dikusije… »
Panel: Deset godina dijaloga Beograda i Prištine i kako dalje
Slobodna Evropa 08.03.2021
Dijalog Beograda i Prištine počeo je pre tačno deset godina, pa iako je do danas postignut veoma mali napredak a EU kao medijator demonstrirala nemoć da pomogne nalaženje kompromisa, pregovori su jedina mogućnost, ocenili su učesnici panel diskusije… »
Decenija dijaloga Beograda i Prištine, kakvi su dometi i perspektive
RTV 08.03.2021
BEOGRAD - Deceniju nakon početka dijaloga Beograda i Prištine, pod pokroviteljstvom EU, čini se da suštinski napredak nije postignut, ali i da će dijalog trajati još dugo, ocenjuju učesnici konferencije "Deset godina dijaloga između Beograda i Prištine… »
Vesti dana »
'Slučaj Senjak': Pronađen automobil za koji se sumnja da je u njemu bilo telo nestalog muškarca
BBC News pre 8 minutajoš 65 povezanih
Veliki napad Kijeva dronovima na Moskovsku regiju, četvoro mrtvih
Danas pre 13 minutajoš 25 povezanih
Među prvima joj čestitao: Ruslana i dalje otkida na oženjenog pevača, a evo kako je on slavio Darinu pobedu
Mondo pre 18 minutajoš 71 povezana
UŽIVO: Kriza na Bliskom istoku, prekid vatre na pomolu? Hezbolah saopštio da je spreman za primirje
Euronews pre 28 minutajoš 23 povezane




