Povezane vesti
Porsche povećao udeo u kompaniji Rimac Automobili na 24 posto
Auto blog 08.03.2021
Nadzorni odbor Porschea je dao "zeleno svetlo" za povećanje udela ove kompanije u hrvatskoj firmi Rimac Automobili. Udeo Porschea u Rimcu je povećan sa 15 na 24 posto, potvrđeno je iz nemačke kompanije. Rimac razvija komponente visoke tehnologije za… »
Porsche ulaže još 70 miliona evra u Rimac Automobile
Nova 08.03.2021
Porsche je 2018. stekao udeo u hrvatskoj kompaniji Rimac Automobili od 10 odsto, da bi 2019. nakon dodatne investicije povećao na 15,5%, a sa poslednjom investicijom udeo iznosi 24 odsto. Porsche je povećao svoj udeo u Rimac Automobilima na ukupno 24%… »
Vesti dana »

„Neslavan kraj reprezentacije“: Oglasio se legendarni Igor Rakočević, pomenuo i Micića
Nova pre 36 minutajoš 32 povezane

Gori jedna od najvećih ruskih rafinerija! Ukrajinci izveli brutalan napad na postrojenje?! Nebo crveno od plamena! (foto/video)
Kurir pre 1 minutjoš 10 povezanih

Danas pretežno sunčano, najniža jutarnja temperatura osam, najviša dnevna 33 stepena
Euronews pre 16 minutajoš 8 povezanih

Mediji u Hrvatskoj, CG i BiH "gore" posle šoka Srbije: "Debakl! Pucali na titulu, a Finci im presudili"
Telegraf pre 15 minutajoš 12 povezanih

„Indeks je jači od pendreka“: Studenti najavili protest ispred Vlade Srbije
Danas pre 10 satijoš 4 povezane