Povezane vesti

Oduševio devojčicu! Biković se obratio Biljani koju je proslavila Dara iz Jasenovca: Nadam se da ćemo se sresti u kadru…

Oduševio devojčicu! Biković se obratio Biljani koju je proslavila Dara iz Jasenovca: Nadam se da ćemo se sresti u kadru…

Kurir 08.03.2021
Biljana Čekić koja je igrala naslovnu ulogu u filmu "Dara iz Jasenovca" danas je bila u poseti Beogradu, a priželjkivala je susret sa glumcem Milošem Bikovićem. Biković je bio sprečen da se upozna sa devojčicom, ali joj je poslao video poruku koju… »
"Ulepšao si mi život": Miloš Biković se javio Biljani Čekić video porukom

"Ulepšao si mi život": Miloš Biković se javio Biljani Čekić video porukom

Telegraf 08.03.2021
- Hvala ti što si mi ulepšao dan, godinu, život. Miloše, volim te,hvala na svemu( i dalje ne verujem)... - napisala je devojčica koja je glumila Daru iz Jasenovca. Biljana Čekić, devojčica koja je igrala lik Dare u filmu "Dara iz Jasenovca"… »
Biković rasplakao od sreće malu Biljanu iz "dare": Hvala ti što si mi ulepšao dan, godinu i život - volim te! (video)

Biković rasplakao od sreće malu Biljanu iz "dare": Hvala ti što si mi ulepšao dan, godinu i život - volim te! (video)

Mondo 08.03.2021
Devojčica mu se javno zahvalila nakon video poruke koju je dobila. Devojčica mu se javno zahvalila nakon video poruke koju je dobila. Jedan od naših najuspešnijih glumaca današnjice, Miloš Biković, obradovao je neizmerno talentovanu devojčicu… »
Ulepšao si mi dan, godinu, život: Miloš Biković poslao video poruku Biljani Čekić (video)

Ulepšao si mi dan, godinu, život: Miloš Biković poslao video poruku Biljani Čekić (video)

Večernje novosti 08.03.2021
BILJANA Čekić, devojčica koja je igrala lik Dare u filmu "Dara iz Jasenovca", došla je u Beograd, gde se u vili "Mir" srela sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Tokom boravka u glavnom gradu Srbije, Biljana je izrazila želju da upozna… »

Vesti dana »