Povezane vesti

Boris Komnenić će počivati u Aleji zaslužnih građana: Objavljeno vreme sahrane, a komemoraciju će moći svi da prate!

Boris Komnenić će počivati u Aleji zaslužnih građana: Objavljeno vreme sahrane, a komemoraciju će moći svi da prate!

Mondo 09.03.2021
Boris Komnenić napustio nas je proteklog vikenda u 64. godini. Boris Komnenić napustio nas je proteklog vikenda u 64. godini Glumac Boris Komnenić biće sahranjen u četvrtak, 11. marta, u 15 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u… »
Sahrana Borisa Komnenića 11. marta na Novom groblju

Sahrana Borisa Komnenića 11. marta na Novom groblju

N1 Info 09.03.2021
Komemoracija Borisu Komneniću biće održana u četvrtak, 11. marta u podne na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, a sahrana istog dana u 15 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, saopštio je nacionalni teatar. Svi oni koji ne budu mogli… »
Komemoracija Borisu Komneniću 11. marta u Narodnom pozorištu

Komemoracija Borisu Komneniću 11. marta u Narodnom pozorištu

Dnevnik 09.03.2021
BEOGRAD: Komemoracija preminulom glumcu Borisu Komneniću biće održana 11. marta u Narodnom pozorišta, a biće sahranjen istog dana u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, naveli su iz ovog teatra. Komemoracija će biti prenošena na Jutjub… »
Ispraćaj velikog glumca na večni počinak u Aleji zaslužnih građana: Otkriveno kada će biti sahrana Borisu Komneniću

Ispraćaj velikog glumca na večni počinak u Aleji zaslužnih građana: Otkriveno kada će biti sahrana Borisu Komneniću

Kurir 09.03.2021
Glumac Boris Komnenić, koji je preminuo u subotu, 6. marta, biće sahranjen u četvrtak, 11. marta, na Novom groblju u Beogradu u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, naveli su iz Narodnog pozorišta u Beogradu. Boris će na večni počinak biti… »
Komemoracija Borisu Komneniću 11. marta u Narodnom pozorištu

Komemoracija Borisu Komneniću 11. marta u Narodnom pozorištu

Nova 09.03.2021
Komemoracija Borisu Komneniću biće održana u četvrtak, 11. marta u podne na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, a sahrana istog dana u 15 časova u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju, saopštio je nacionalni teatar. Svi oni koji ne budu mogli… »
Sahrana Borisa Komnenića 11. marta na Novom groblju

Sahrana Borisa Komnenića 11. marta na Novom groblju

Nova 09.03.2021
Glumac Boris Komnenić, koji je preminuo u nedelju u 64. godini, biće sahranjen u četvrtak 11. marta na Novom groblju u Beogradu. Glumčevo matično Narodno pozorište još uvek nije preciziralo detalje sahrane, osim da će biti 11. marta u 14 sati, kao… »
Poslednji pozdrav velikom glumcu: Poznato kada će biti sahrana Borisa Komnenića

Poslednji pozdrav velikom glumcu: Poznato kada će biti sahrana Borisa Komnenića

Večernje novosti 09.03.2021
GLUMAC Boris Komnenić, koji je preminuo u subotu, 6. marta, biće sahranjen u četvrtak, 11. marta, na Novom groblju u Beogradu. Boris Komnenić će na večni počinak biti ispraćen u 15 časova. Podsetimo, čuveni glumac preminuo je u 64. godini, nakon… »
Glumica otkrila: "Doneo mi kafu i cigare, znao je da nemam", Komnenić joj o ovom nije dao da priča

Glumica otkrila: "Doneo mi kafu i cigare, znao je da nemam", Komnenić joj o ovom nije dao da priča

Telegraf 09.03.2021
'Ne znam o čemu pričaš, dosadna si', kaže on. Glumac Boris Komenenić preminuo je prošlog vikenda nakon teške bolesti u 64. godini. Od "Guze" iz "Boljeg života" opraštaju se poštovaoci i kolege na društvenim mrežama, a sada je to učinila i… »
Boris mi je za vreme bombardovanja dao 200 maraka, kafu i cigarete, znao je da nemam: Potresan oproštaj glumice Sonje…

Boris mi je za vreme bombardovanja dao 200 maraka, kafu i cigarete, znao je da nemam: Potresan oproštaj glumice Sonje…

Kurir 09.03.2021
Glumac Boris Komnenić, koji nas je proteklog vikenda napustio posle teške bolesti u 64. godini, voleo je više od filma pozorište, a posebno mesto u njegovom srcu zauzimao je Novi Sad. Mlada koleginica Sonja Damjanović imala je priliku da s njim, kao… »
Za vreme bombardovanja je doneo kafu i 200 maraka, znao je da nemam: Sećanje na Borisa - "Nije mi dao ovo da ispričam"

Za vreme bombardovanja je doneo kafu i 200 maraka, znao je da nemam: Sećanje na Borisa - "Nije mi dao ovo da ispričam"

Mondo 09.03.2021
Koleginica Borisa Komnenića ispričala priču "koju je Boris Komnenić uvek prekidao" kada su bili zajedno u nekom društvu. Koleginica Borisa Komnenića ispričala priču "koju je Boris Komnenić uvek prekidao" kada su bili zajedno u nekom društvu… »
Tajne Borisa komnenića: Umeo je da mrzi, želeo je da oženi komšinicu, a evo i zašto je znao da važi za neprijatnu osobu

Tajne Borisa komnenića: Umeo je da mrzi, želeo je da oženi komšinicu, a evo i zašto je znao da važi za neprijatnu osobu

Večernje novosti 08.03.2021
BORIS Komnenić, kojeg će publika najviše pamtiti po ulozi Saše Guze Popadića iz "Boljeg života", preminuo je 6. marta u 64. godini posle teške bolesti. Nije često govorio za medije, bio je osoba koja nije volela da mu ljudi prilaze na ulici samo… »

Vesti dana »