Povezane vesti

Dnevni avaz: Dok Srbija nabavlja skupe lekove za lečenje obolelih od korone, BiH osuđena da svoje leči paracetamolom!

Dnevni avaz: Dok Srbija nabavlja skupe lekove za lečenje obolelih od korone, BiH osuđena da svoje leči paracetamolom!

Kurir 09.03.2021
Dok je Srbija u samom svetskom vrhu u procesu imunizacije stanovništva i nabavlja skupe lekove protiv korona virusa, građani BiH i zdravstveni radnici su u neravnopravnoj borbi bez vakcina i lekova, piše portal sarajevskog Avaza. Nove pošiljke vakcina… »
Avaz: U Srbiji "Trampov lek", a BiH prepuštena paracetamolu

Avaz: U Srbiji "Trampov lek", a BiH prepuštena paracetamolu

Telegraf 09.03.2021
Nove pošiljke vakcina na beogradski aerodrom, kažu, stižu gotovo svakodnevno, a građani Srbije su u prilici da biraju koju od njih žele da prime, navodi Avaz. Dok je Srbija u samom svetskom vrhu u procesu imunizacije stanovništva i nabavlja skupe… »
Mediji u BiH besni na nesposobnu vlast: Srbija nabavlja skupe lekove, a mi prepušteni paracetamolu

Mediji u BiH besni na nesposobnu vlast: Srbija nabavlja skupe lekove, a mi prepušteni paracetamolu

Srbija danas 09.03.2021
Građani i zdravstveni radnici prepušteni su neravnopravnoj borbi bez vakcina i lekova koji bi omogućili efikasniji tretman pacijenata. Dok je Srbija u samom svetskom vrhu u procesu imunizacije stanovništva i nabavlja skupe lekove protiv korona virusa… »
Nigde vakcina, nigde lekova! Dok u Srbiju stiže Trampov lek, mi se lečimo "paracetamolom"

Nigde vakcina, nigde lekova! Dok u Srbiju stiže Trampov lek, mi se lečimo "paracetamolom"

Alo 09.03.2021
Dok je Srbija među vodećim zemljama kada je proces imunizacije stanovništva u pitanju, naši susedi ne mogu da se pohvale istim. U BiH vlada ne samo da nije uspela da nabavi na vreme vakcine protiv koronavirusa, nego se odgovornost za kašnjenje u… »

Vesti dana »