Povezane vesti
Na radnika (38) u Svilajncu pao teret težak tonu i po, poginuo je na licu mesta
Telegraf 09.03.2021
Uviđaj je u toku. U Svilajncu je došlo do nesreće oko deset časova, u kojoj je stradao radnik (38), potvrđeno je za Telegraf.rs. U krugu firme "AD Wood" na radnika je pao profil težak oko tonu i po, koji se nalazio na 70 centimetra visine. - Preminuli… »
Fotografija sa mesta nesreće kod Svilajnca: Tragično preminulog radnika udario profil težak tonu i po
Večernje novosti 09.03.2021
T. M. (37) iz Popovića kod Rače stradao je jutros u fabričkom krugu komapnije „AD WOOD“ u Dublju kod Svilajnca. Do nesreće je došlo oko 10 sati iz, za sada nepoznatih razloga, tokom varenja metalne konstrukcije. Kako "Novosti" nezvanično saznaju, radnik… »
Svilajnac: Metalna greda pala sa krana, poginuo radnik
Nova 09.03.2021
U fabrici "A&D Wood" u Sviljancu, jutros je poginuo radnik T.M. (38) iz Popovića kod Rače, kada je na njega pala metalna greda koja je visila na kranu, saznaje naš portal na mestu nesreće. Prema nezvaničnim saznanjima do kojih smo došli, nesrećni radnik… »
Strašna nesreća kod Svilajnca: Kran pao na radnika (38), poginuo na licu mesta!
Mondo 09.03.2021
Sledi uviđaj. Sledi uviđaj. U Dublju kod Svilajnca je oko 10 časova došlo do nesreće, u kojoj je stradao radnik. U krugu firme "AD Wood", pao je kran na radnika (38), koji je od zadobijenih povreda preminuo na licu mesta. Sledi uviđaj. (Mondo) Budite… »
Vesti dana »
Novosadski srednjoškolci iz čak osam škola stupaju u bojkot nastave! U Zrenjaninu tišina! Srednjoškolci u bojkotu
Volim Zrenjanin pre 1 satjoš 30 povezanih
Poginuli svi članovi posade u padu NATO aviona: Užasna nesreća blizu granice sa Rusijom
Mondo pre 3 satajoš 36 povezanih
Gradska čistoća uklanja crvenu liniju koju su studenti iscrtali oko Generalštaba
N1 Info pre 1 satjoš 43 povezane
NIS-u curi vreme, Rusi i Amerikanci pregovaraju o menadžment strukturi
RTS pre 48 minutajoš 53 povezane





