Povezane vesti

Jović smatra da ovo nije ključni period njegove karijere: Ne zaboravite i dalje sam igrač Real Madrida

Jović smatra da ovo nije ključni period njegove karijere: Ne zaboravite i dalje sam igrač Real Madrida

Večernje novosti 09.03.2021
LUKA Jović je u zimskom prelaznom roku pojačao Ajntraht. U klub iz Frankfurta je došao na pozajmicu. Dobro je počeo, na startu postigao tri gola, a onda stao, dovoljno da se ponovo nađe na meti kritika. Pre nekoliko dana madridski "As" je napisao… »
Luka Jović zagrmeo! "Upamtite, ja sam fudbaler Real Madrida!"

Luka Jović zagrmeo! "Upamtite, ja sam fudbaler Real Madrida!"

Sportal blic 09.03.2021
Do ove zime Luka Jović se mučio kod Zidana u Realu, sada mu je mnogo lepše u Ajntrahtu, u kome je na pozajmici, ali njegova svaka reč i dalje se prenosi među navijačima Madriđana. Ovog utorka sa posebnom pažnjom. Jer, ovog utorka napadač je iz… »
Jovićev odgovor na kritike: Nije mi ovo prelomna tačka u karijeri, neuspeh nije opcija

Jovićev odgovor na kritike: Nije mi ovo prelomna tačka u karijeri, neuspeh nije opcija

Mozzart sport 09.03.2021
“Volim izazove, volim da se merim sa najboljima na svetu. Znam koliko vredim i koji su moji kvaliteti“. Ne sklanjaju se svetla pozornice sa Luke Jovića. Ma šta uradio, nemački i pogotovo španski mediji vode računa o svakom odigranom minutu… »

Vesti dana »