Povezane vesti

Batistutin sin radi u kopirnici: Mogao sam sinu da kupim kola, to onda ne bi bio stvarno njegov auto, neka sam zaradi za njih

Batistutin sin radi u kopirnici: Mogao sam sinu da kupim kola, to onda ne bi bio stvarno njegov auto, neka sam zaradi za njih

Večernje novosti 09.03.2021
LEGENDARNI argentinski fudbaler Gabrijel Omar Batistuta bio je svojevremeno jedan od najboljih napadača na svetu. Popularni "Batigol" je imao sjajnu karijeru, ali sada se priča o načinu na koji vaspitava svoju decu. Naime, njegov sin Lukas ima 20… »
Sin fudbalske legende radi u kopirnici: Nisam mu kupio auto, nek sam zaradi!

Sin fudbalske legende radi u kopirnici: Nisam mu kupio auto, nek sam zaradi!

Mondo 09.03.2021
Mogao je da mu kupi skupe i brze automobile, ali nije. Mogao je da mu kupi skupe i brze automobile, ali nije. Argentinac Gabrijel Omar Batistuta godinama je bio u samom vrhu svetskog fudbala, bio je fantastičan noseći dres Fiorentine u onim zlatnim… »
E,: da su svi kao "Batigol"... Sin legendarnog golgetera radi u fotokopirnici, a Batistutino objašnjenje zašto - oduševilo…

E,: da su svi kao "Batigol"... Sin legendarnog golgetera radi u fotokopirnici, a Batistutino objašnjenje zašto - oduševilo…

Sportal blic 09.03.2021
Gabrijel Omar Batistuta, čuveni "Batigol", jedan od najboljih fudbalskih napadača svih vremena, oduševljava planetu iako za loptom više ne trčkara. Ovaj 52-godišnjak iz Argentine, koji je za reprezentaciju dao 54 gola na 77 mečeva, što je bio… »

Vesti dana »