Povezane vesti

Jovanović posle privođenja: Podrška iz MUP, kažu „i mi moramo da dišemo vazduh“

Jovanović posle privođenja: Podrška iz MUP, kažu „i mi moramo da dišemo vazduh“

N1 Info 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, posle privođenja nakon svega izrečenog u emisiji "Utisak nedelje", kaže za N1 da taj informativni razgovor nije ništa novo i da su aktivisti pokreta privođeni više desetina… »
Ćuta za Nova.rs: Sudske postupke više i ne brojim

Ćuta za Nova.rs: Sudske postupke više i ne brojim

Nova 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, priveden je na informativni razgovor nakon emisije "Utisak nedelje". Jovanović u tazgovoru za Nova.rs objašnjava da krivične prijave i sudske postupke više i ne broji, govori… »
Aleksandar Jovanović Ćuta priveden u kriminalističku policiju zbog izjava u Utisku nedelje

Aleksandar Jovanović Ćuta priveden u kriminalističku policiju zbog izjava u Utisku nedelje

Luftika 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, priveden je na informativni razgovor nakon emisije “Utisak nedelje”. “Juče oko podneva priveden sam na informativni razgovor u kriminalisticku policiju. Razlog – moje… »
Ćuta priveden nakon “Utiska nedelje”

Ćuta priveden nakon “Utiska nedelje”

Nova 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, priveden je na informativni razgovor nakon emisije "Utisak nedelje". Jovanović je o ovom iskustvu pisao na Fejsbuk grupi "Odbranimo reke stare planine". “Juče oko podneva… »
Aleksandar Jovanović Ćuta priveden nakon “Utiska nedelje”

Aleksandar Jovanović Ćuta priveden nakon “Utiska nedelje”

N1 Info 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, priveden je na informativni razgovor nakon emisije "Utisak nedelje". “Juče oko podneva priveden sam na informativni razgovor u kriminalisticku policiju. Razlog – moje izjave… »
Aktivista Pokreta "Odbranimo reke Stare planine" priveden na informativni razgovor posle gostovanja u "Utisku nedelje"

Aktivista Pokreta "Odbranimo reke Stare planine" priveden na informativni razgovor posle gostovanja u "Utisku nedelje"

Radio 021 10.03.2021
Aktivista Pokreta "Odbranimo reke Stare planine" Aleksandar Jovanović Ćuta priveden je u policiju na informativni razgovor posle gostovanja u "Utisku nedelje". Kako je objavio Pokret "Odbranimo reke Stare planine" na Tviteru, on je priveden juče oko… »
Ćuta: Ne privode me prvi put zbog ekološkog ustanka

Ćuta: Ne privode me prvi put zbog ekološkog ustanka

Nova 10.03.2021
Aleksandar Jovanović Ćuta, aktivista pokreta Odbranimo reke Stare planine, priveden je na informativni razgovor nakon emisije "Utisak nedelje". S kojim obrazloženjem je priveden i kako je protekao dan u policiji Ćuta objašnjava u jutarnjem programu… »

Vesti dana »