Povezane vesti

"Ovo od njega nismo očekivali": Porodica Nenada Ša razočarana nakon poljubaca sa Tarom: "Niko ga ne podržava"

"Ovo od njega nismo očekivali": Porodica Nenada Ša razočarana nakon poljubaca sa Tarom: "Niko ga ne podržava"

Blic 10.03.2021
Predrag Aleksić, brat Nenada Aleksića Ša, oglasio se nakon što su reper i Tara Simov ozvaničili vezu u "Zadruzi 4". Nenad Aleksić Ša i Tara Simov cele protekle noći su se ljubili pred kamerama, iako je reper i dalje u zvaničnom braku sa suprugom… »
Ša i Tara OZVANIČILI vezu! Pao POLJUBAC pred svima!

Ša i Tara OZVANIČILI vezu! Pao POLJUBAC pred svima!

Svet & Skandal 10.03.2021
Reper Nenad Aleksić Ša i Tara Simov noćas su ozvaničili svoju vezu. Naime, Ša i Tara su razmenjivali poljupce u krevetu, a nakon ovih vrelih scena oglasila se Nenadova još uvek zakonita supruga Ivana Aleksić. Објава коју дели SHA… »
Mnogo mi je loše, ostavljen sam! Nakon što su se smuvali, Ša se jada Tari što supruga hoće da se razvede od njega! Video

Mnogo mi je loše, ostavljen sam! Nakon što su se smuvali, Ša se jada Tari što supruga hoće da se razvede od njega! Video

Kurir 10.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša sinoć su ozvaničičli svoju vezu kada su se javno poljubilipred kamerma. Oni se tokom celog dana nisu razdvajali, a tokom razgovora u spavaćoj sobi spomenuli su i njegovu još uvek zvaničnu suprugu Ivanu. - Ja imam… »
Ivana Aleksić oglasila se nakon što se Ša smuvao sa Tarom! Reperova supruga u šoku

Ivana Aleksić oglasila se nakon što se Ša smuvao sa Tarom! Reperova supruga u šoku

Kurir 10.03.2021
Iako već mesecima imaju odnos poput dvoje ljudi u vezi, Tara Simov i oženjeni reper Nenad Aleksić Ša su u ranim jutarnjim satima svoju vezu i zvanično ozvaničnili strastvenim poljupcima. Ša se totalno opustio nakon što je u ponedeljak ponovo dobio… »
Oglasila se posle vruće scene u krevetu: Ša smuvao Taru - evo šta je poručila bivša žena!

Oglasila se posle vruće scene u krevetu: Ša smuvao Taru - evo šta je poručila bivša žena!

Mondo 10.03.2021
Ivana Aleksić se oglasila nakon prvog, zvaničnog poljupca svog muža s drugom ženom. Ivana Aleksić se oglasila nakon prvog, zvaničnog poljupca svog muža s drugom ženom Reper Nenad Aleksić Ša i Tara Simov ozvaničili su svoju vezu u Zadruzi. Oni… »
Nije moj zet, oženjen je čovek! Ovo je njegova igra: Tarina majka zanemela kad je videla da ćerku kako ljubi 20 godina…

Nije moj zet, oženjen je čovek! Ovo je njegova igra: Tarina majka zanemela kad je videla da ćerku kako ljubi 20 godina…

Kurir 10.03.2021
Tara Simov i oženjeni Nenad Aleksić Ša od sinoć su i zvanično u emotivnoj vezi, otkako su se pred punom spavaćom sobom u "Zadruzi" ljubili. Vrelim poljupcima ozvaničili su početak veze, a potom i pohvalili cimerima u Beloj kući, a Tarina majka… »
Tara i oženjeni Ša ozvaničili vezu - poljupci pljuštali: Mazili se i grlili u krevetu, a kamera sve snimila (video)

Tara i oženjeni Ša ozvaničili vezu - poljupci pljuštali: Mazili se i grlili u krevetu, a kamera sve snimila (video)

Mondo 10.03.2021
Još se nije zvanično ni razveo. Još se nije zvanično ni razveo. Nenad Aleksić Ša i Tara Simov konačno su ozvaničili svoju vezi i javno se u Zadruzi pred kamerama poljubili. Reper je nedavno dobio potvrdu da njegova supruga Ivana zaista želi da se… »
Poljubili se Tara i Ša! Ozvaničili vezu kad su čuli da ga je žena ostavila, celu noć prštale strasti, nisu mogli da se…

Poljubili se Tara i Ša! Ozvaničili vezu kad su čuli da ga je žena ostavila, celu noć prštale strasti, nisu mogli da se…

Blic 10.03.2021
Nenad Aleksić Ša i Tara Simov sinoć su u "Zadruzi 4" ozvaničili vezu, nakon što je reper dobio potvrdu da ga je supruga Ivana ostavila. Tara i Ša prepustili su se strastima u spavaćoj sobi, te je prethodne noći pao prvi poljubac. Oni nisu mogli da… »
Pao prvi poljubac u usta pred kamerama: Tara Simov uvukla se reperu u krevet, Ša pristao na njene vrele igrice! Bukti strast!

Pao prvi poljubac u usta pred kamerama: Tara Simov uvukla se reperu u krevet, Ša pristao na njene vrele igrice! Bukti strast!

Kurir 10.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša započeli su novu dramu. Naime, oni su počeli da se guraju u krevetu, a Simova je sve vreme naskakala na njega, pokušavajući da ga poljubi. U jednom je momentu Tara legla preko njega, uhvatila ga za glavu, pa pokušavala… »

Vesti dana »