Povezane vesti

Istorija, vratio se Ivica Kralj!

Istorija, vratio se Ivica Kralj!

Sportske.net 10.03.2021
Legendarni golman Partizana Ivica Kralj će se vratiti u Humsku, ovoga puta na funkciju. Nakon što je kao funkcioner napustio Mačvu iz Šapca, odlučio je da se vrati voljenom klubu, u Partizan, gde će biti šef skauting službe, prenosi "Telegraf". I… »
Ivica Kralj objasnio svoju novu ulogu u Partizanu

Ivica Kralj objasnio svoju novu ulogu u Partizanu

Sportske.net 10.03.2021
Partizan je danas dobio veliko pojačanje u sportskom sektoru. Kako smo tokom popodneva već objavili, proslavljeni golman Ivica Kralj je od danas ponovo u Humskoj, a kakva će konkretno njegova uloga biti u narednom periodu, objasnio je u razgovoru sa… »
Partizan me zvao i ranije, ali hteo sam sam! Kralj za MONDO otkrio kako se vratio u Humsku i zašto je čekao 14 godina!

Partizan me zvao i ranije, ali hteo sam sam! Kralj za MONDO otkrio kako se vratio u Humsku i zašto je čekao 14 godina!

Mondo 10.03.2021
Ivica Kralj je ekskluzivno za MONDO pričao o svom povratku u Partizan, ovoga puta na funkciju koordinatora. Ivica Kralj je ekskluzivno za MONDO pričao o svom povratku u Partizan, ovoga puta na funkciju koordinatora. Ivica Kralj je nedavno za MONDO… »
Kralju funkcija u Partizanu: Srećan sam što baš sad dolazim

Kralju funkcija u Partizanu: Srećan sam što baš sad dolazim

Nova 10.03.2021
Bivši golman Ivica Kralj i zvanično se vratio u matični klub, i obavljaće funkciju koordinatora za sportska pitanja svih kategorija FK Partizan. Nekadašnji reprezentativac biće zadužen i za prvi tim, a crno-beli su nešto ranije najavili povratak… »
Ivica Kralj se vratio u Partizan

Ivica Kralj se vratio u Partizan

Mozzart sport 10.03.2021
Posle 14 godina legendarni golman opet u Humskoj, ovaj put kao deo uprave. Ostaje Partizan veran politici da vraća asove u Humsku 1. Bilo da je reč o aktuelnim ili bivšim igračima. Kad je o ovim drugima reč, tokom 2020. ponovo su angažovani… »
Ivica Kralj se vratio u Partizan!

Ivica Kralj se vratio u Partizan!

N1 Info 10.03.2021
Ivica Kralj vraća se u Partizan. Iz Humske su, u prvom momentu, objavili samo ovu rečenicu uz najavu intervjua u nastavku dana. I to je bilo dovoljno da privuče pažnju jer se Kralj vraća u klub iz koga je ponikao i u kome je bio u tri navrata. Kralj… »
Ivica Kralj se vraća u Partizan: Slavni golman ponovo u Humskoj, poznato koju će funkciju preuzeti!

Ivica Kralj se vraća u Partizan: Slavni golman ponovo u Humskoj, poznato koju će funkciju preuzeti!

Mondo 10.03.2021
Bivši reprezentativac ponovo deo kluba u kojem je stekao afirmaciju. Bivši reprezentativac ponovo deo kluba u kojem je stekao afirmaciju. Ivica Kralj se vraća u crno-belu porodicu! Proslavljeni golman ponovo će biti deo Partizana, otkrili su iz kluba… »
Kralj stigao u humsku! Poznato koju će funkciju obavljati u Partizanu!

Kralj stigao u humsku! Poznato koju će funkciju obavljati u Partizanu!

Hot sport 10.03.2021
Kao grom iz vedra neba stigla je vest da će se legendarni golman Partizana Ivica Kralj vratiti u redove crno-belih. Nakon što je ta informacija potvrđena, poznato je i koju će funkciju obavljati. Kralj će od danas biti kordinator za sportska pitanja… »
Ivica Kralj: ‘Presrećan sam što se vraćam u svoju kuću’ (video)

Ivica Kralj: ‘Presrećan sam što se vraćam u svoju kuću’ (video)

Hot sport 10.03.2021
Ivica Kralj, novi koordinator za sva sportska pitanja u Partizanu imao je prvo obraćanje po povratku u Humsku. – Presrećan sam što se vraćam u svoju kuću, a posebno što je to u ovom trenutku, jer mislim da sam kroz funkcije koje sam obavljao… »
Veliki povratak! Partizan obelodanio - vraća se Ivica Kralj, a evo i na koju funkciju!

Veliki povratak! Partizan obelodanio - vraća se Ivica Kralj, a evo i na koju funkciju!

Sportal blic 10.03.2021
Sa crno-belima je osvajao trofeje, sada im se vraća. će ponovo biti u Partizanu. On će, naime, od danas biti kordinator za sportska pitanja i skauting službu i zadužen za sportski deo svih kategorija . Ivica Kralj, rođen 1973. u Kotoru, postao je… »
Kralj se oglasio prvi put posle povratka u Partizan: Ovo je pravi trenutak, želi da nastavi sjajan niz!

Kralj se oglasio prvi put posle povratka u Partizan: Ovo je pravi trenutak, želi da nastavi sjajan niz!

Mondo 10.03.2021
Ivica Kralj se vratio u crno-beli tabor, gde će obavljati funkciju koordinatora za sportska pitanja. Ivica Kralj se vratio u crno-beli tabor, gde će obavljati funkciju koordinatora za sportska pitanja. Kralj je ponovo u Partizanu! Klub je u sredu… »
Partizan oduševio grobare: Ivica Kralj se vratio u Humsku! "Ponovo sam u svojoj kući"

Partizan oduševio grobare: Ivica Kralj se vratio u Humsku! "Ponovo sam u svojoj kući"

Večernje novosti 10.03.2021
NA Tviter nalogu Partizana je osvanula vest koja će verovatno obradovati mnoge navijače beogradskog kluba. Fudbalski klub Partizan zagolicao je maštu navijača objavom na društvenim mrežama. Nema sumnje da će se ovo dopasti navijačima. -… »
Navijači partizana na nogama! Sprema se veliki povratak u Humsku!

Navijači partizana na nogama! Sprema se veliki povratak u Humsku!

Hot sport 10.03.2021
Objava na Tviter profilu FK Partizan podigla je na noge sve navijače kluba iz Humske! Crno-beli su najavili da se u klub vraća legendarni golman Ivica Kralj! Čuveni čuvar mreže koji je za Partizan branio u dva navrata od 1989. do 1998. i od 2003. do… »
Ivica Kralj se vraća u Partizan

Ivica Kralj se vraća u Partizan

Vesti online 10.03.2021
Bivši golman Partizana Ivica Kralj vraća se u Humsku. Ovu informaciju pod oznakom “ekskluzivno” objavio je FK Partizan na svojim društvenim mrežama. Najverovatnije će dobiti funkciju šefa skauting službe, a sve je najavljeno da će se otkriti u… »
Ivica Kralj se vratio u Partizan

Ivica Kralj se vratio u Partizan

Dnevnik 10.03.2021
BEOGRAD: Bivši golman Partizana Ivica Kralj vraća se u Humsku, saopštili su danas crno-beli. Iz Humske nije precizirano koju će funkciju obavljati, a više informacija biće poznato u 14.30 sati. Kako prenose beogradski mediji, Kralj će biti šef… »
Partizan ekskluzivno objavio: Kralj se vraća

Partizan ekskluzivno objavio: Kralj se vraća

Nova 10.03.2021
Ivica Kralj vraća se u FK Partizan, verovatno na neku od rukovodećih funkcija, potvrdio je klub iz Humske. Nekadašnji reprezentativni golman i čuvar mreže crno-belih opet je u Partizanu, što je klub ekskluzivno saopštio na svom Tviteru. Ne navode… »
Ivica Kralj se vraća u Partizan

Ivica Kralj se vraća u Partizan

Danas 10.03.2021
Fudbalski klub Partizan objavio je danas da će nekadašnji golman Ivica Kralj vratiti u Humsku. Više detalja nije saopšteno. Kralj je ponikao u Partizanu, a nakon prvog perioda u prvom timu otišao je u Porto. Posle toga je još u dva navrata bio u… »

Vesti dana »