Povezane vesti

Vladika Joanikije demantuje daku Davidovića: Atentat na mene nije pokušao Vučić, nego bivša vlast u Crnoj Gori!

Vladika Joanikije demantuje daku Davidovića: Atentat na mene nije pokušao Vučić, nego bivša vlast u Crnoj Gori!

Kurir 10.03.2021
Episkop Joanikije je negirao izjavu kontroverznog biznismena Miodraga Dake Davidovića, koji je izjavio da iza pokušaja atentata na njega stoji predsednik Vučić. "Neprihvatljivo je da Davidović govori u moje ime pošto mu takvo ovlašćenje nikad… »
Neprihvatljivo je da Davidović govori u moje ime, Vučić nema nikakve veze sa pokušajem atentata!

Neprihvatljivo je da Davidović govori u moje ime, Vučić nema nikakve veze sa pokušajem atentata!

Alo 10.03.2021
Episkop Joanikije je negirao izjavu kontroverznog biznismena Miodraga Dake Davidovića, koji je izjavio da iza pokušaja atentata na njega stoji predsednik Vučić. - Neprihvatljivo je da Davidović govori u moje ime pošto mu takvo ovlašćenje nikad… »
Davidović optužio Vučića da stoji iza pokušaja atentata na njega i Joanikija

Davidović optužio Vučića da stoji iza pokušaja atentata na njega i Joanikija

N1 Info 10.03.2021
Lider Narodnog pokreta u Crnoj Gori Miodrag Daka Davidović izjavio je da iza pokušaja atentata na njega i Joanikija, koji se dogodio u decembru 2019. godine, stoji predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Atentat na mene i Joanikija je izvela grupa koja… »
Davidović: Vučić stoji iza atentata na mene i Joanikija (video)

Davidović: Vučić stoji iza atentata na mene i Joanikija (video)

Pravda 10.03.2021
Lokalni izbori u Nikšiću, prema rečima Miodraga Dake Davidovića, lidera Narodnog pokreta, ne mogu biti regularni. On je na konferenciji za medije, osim o predstojećim izborima govorio i o pokušaju atentata na njega i vladiku Joanikija, koji se… »

Vesti dana »