Povezane vesti

Dodik o BiH: "Vreme je za dogovor ili ćemo podebljati granice"

Dodik o BiH: "Vreme je za dogovor ili ćemo podebljati granice"

Telegraf 10.03.2021
Bošnjačka politička elita, bez obzira na partijsku pripadnost, nije promenila svoj pristup i pogled na BiH od 1995, neki čak od 1992. godine, istakao je Dodik. Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je sada pravo… »
"Bosna ne funkcioniše, imam ja rešenje, pa razmislite"

"Bosna ne funkcioniše, imam ja rešenje, pa razmislite"

Alo 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je specijalnom predstavniku Stejt departmenta za zapadni Balkan Metju Palmeru rekao da BiH ne funkcioniše i da bi trebalo razmišljati o mirnom razlazu. Takođe, kako je… »
Dodik Palmeru: BiH ne funkcioniše, treba razmišljati o mirnom razlazu

Dodik Palmeru: BiH ne funkcioniše, treba razmišljati o mirnom razlazu

Sputnik 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je specijalnom predstavniku Stejt departmenta za zapadni Balkan Metjuu Palmeru rekao da BiH ne funkcioniše i da bi trebalo razmišljati o mirnom razlazu. „Rekao sam mu da bi… »
“BiH ne funkcioniše, treba razmišljati o mirnom razlazu”

“BiH ne funkcioniše, treba razmišljati o mirnom razlazu”

Vesti online 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je specijalnom predstavniku Stejt departmenta za zapadni Balkan Metju Palmeru rekao da BiH ne funkcioniše i da bi trebalo razmišljati o mirnom razlazu. Takođe, kako je… »
Dodik direktno saopštio Palmeru: BiH ne funkcioniše i treba razmotriti miran razlaz

Dodik direktno saopštio Palmeru: BiH ne funkcioniše i treba razmotriti miran razlaz

Kurir 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik potvrdio je da je specijalnom predstavniku Stejt departmenta za zapadni Balkan Metju Palmeru rekao da BiH ne funkcioniše i da bi trebalo razmišljati o mirnom razlazu. Takođe, kako je… »
Dodik: Vreme ili za dogovor ili da u miru podebljamo granice između entiteta

Dodik: Vreme ili za dogovor ili da u miru podebljamo granice između entiteta

Sputnik 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je da je, u svetlu medijskih najava o novom visokom predstavniku, od izuzetnog značaja da se Narodna skupština Republike Srpske upozna o svim aspektima i posledicama produžavanja… »
Dodik: Da se dogovorimo ili mirno da podebljamo granice entiteta

Dodik: Da se dogovorimo ili mirno da podebljamo granice entiteta

Politika 10.03.2021
BANjALUKA - Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je sada pravo vreme za dogovor između naroda u BiH o tome da li će poštovati Dejton ili će u miru podebljati granice između Republike Srpske i Federacije BiH… »
Dodik neće visokog predstavnika: Ili dogovor, ili će granica sa Federacijom u miru biti podebljana!

Dodik neće visokog predstavnika: Ili dogovor, ili će granica sa Federacijom u miru biti podebljana!

Alo 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je u svetlu medijskih najava o novom visokom predstavniku, od izuzetnog značaja da se NSRS upozna o svim aspektima i posledicama produžavanja mandata visokih predstavnika, te da… »
Dodik o funkciji visokog predstavnika: On Bosni više nije potreban

Dodik o funkciji visokog predstavnika: On Bosni više nije potreban

Kurir 10.03.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je u svetlu medijskih najava o novom visokom predstavniku, od izuzetnog značaja da se NSRS upozna o svim aspektima i posledicama produžavanja mandata visokih predstavnika, te da… »

Vesti dana »