Povezane vesti

"Sportski je da se nadamo!" Zmajevi veruju da bi mogli da iznenade crno-bele i prekinu loš niz

"Sportski je da se nadamo!" Zmajevi veruju da bi mogli da iznenade crno-bele i prekinu loš niz

Sportal blic 10.03.2021
"Očekuje nas najozbiljniji Partizan u poslednjih nekoliko godina", izjavio je trener fudbalera Voždova Jovan Damjanović, uoči četvrtfinalnog meča Kupa Srbije. Utakmica između Partizana i Voždovca igra se sutra od 17.05 sati na stadionu u Humskoj… »
Stanojević o Kralju u Partizanu, Voždovcu i Zvezdi u Kupu

Stanojević o Kralju u Partizanu, Voždovcu i Zvezdi u Kupu

Nova 10.03.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegovi fudbaleri treba da budu veoma oprezni protiv Voždovca i najavio je da će izvesti najjači mogući sastav. “Raspored je gust, ima mnogo ekipa i utakmica. Znamo šta znači Kup, to je… »
Stefan hajdin za hotsport: ‘Partizan je kvalitetna ekipa, ali igra se samo jedna utakmica! Nikad se ne zna, verujemo u…

Stefan hajdin za hotsport: ‘Partizan je kvalitetna ekipa, ali igra se samo jedna utakmica! Nikad se ne zna, verujemo u…

Hot sport 10.03.2021
‘Od malena navijam za Zvezdu! Nakon Kupa, igramo protiv crveno-belih i imam želju da se dokažem.’ Bliži se završnica Kupa Srbije. Ostalo je osam najboljih ekipa, a ljubitelji domaćeg fudbala imaju priliku da uživaju u zanimljivim utakmicama. U… »
Stanojević neće o žrebu: ''Možda i Zvezda ispadne. Ili mi...''

Stanojević neće o žrebu: ''Možda i Zvezda ispadne. Ili mi...''

Sportske.net 10.03.2021
Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da njegovi fudbaleri treba da budu veoma oprezni protiv Voždovca i najavio je da će izvesti najjači mogući sastav. "Raspored je gust, ima mnogo ekipa i utakmica. Znamo šta znači kup, to je… »
Stanojević: Protiv Voždovca najjači tim, a Bajbek nije u njemu

Stanojević: Protiv Voždovca najjači tim, a Bajbek nije u njemu

Mozzart sport 10.03.2021
„Možda ispadnemo i mi i Zvezda“, oprezan je trener Partizana pred četvrtfinale Kupa Srbije. Vole treneri širom sveta da koriste kup takmičenja za razigravanje fudbalera skromnije minutaže, znaju da pruže šansu drugopozivcima, odmore startere… »
Stanojević pred kup utakmicu sa voždovcem: ‘Oni nemaju šta da izgube, a mi možemo mnogo’ (video)

Stanojević pred kup utakmicu sa voždovcem: ‘Oni nemaju šta da izgube, a mi možemo mnogo’ (video)

Hot sport 10.03.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegovi igrači moraju da budu oprezni protiv Voždovca i najavio je da će izvesti najjači mogući sastav u Kup utakmici. ‘Parni valjak’ će u četvrtak od 17.05 igrati protiv Voždovca u… »
Stanojević pred Voždovac u Kupu: Veoma smo oprezni, ne kalkulišemo

Stanojević pred Voždovac u Kupu: Veoma smo oprezni, ne kalkulišemo

Sportski žurnal 10.03.2021
Partizan će sutra od 17.05 igrati protiv Voždovca u četvrtfinalu Kupa Srbije u fudbalu. Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je da njegovi fudbaleri treba da budu veoma oprezni protiv Voždovca i najavio je da će izvesti najjači mogući… »
Možda zvezda ispadne do tada, a možda i mi ispadnemo: Stanojević bira najjači Partizan za Kup - nema kalkulacija!

Možda zvezda ispadne do tada, a možda i mi ispadnemo: Stanojević bira najjači Partizan za Kup - nema kalkulacija!

Mondo 10.03.2021
Na redu je meč protiv Voždovca. Na redu je meč protiv Voždovca. Partizan je spreman - posle 15 pobeda u nizu u svim takmičenjima, na redu je borba za plasman u polufinale Kupa Srbije! Eliminaciona utakmica donosi poseban oprez, a trener Aleksandar… »
Stanojević poziva na oprez: Voždovac nema šta da izgubi!

Stanojević poziva na oprez: Voždovac nema šta da izgubi!

Večernje novosti 10.03.2021
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je da njegov tim sutra neće imati lak zadatak protiv Voždovca u četvrtfinalu Kupa Srbije. Meč između Partizana i Voždovca igra se sutra od 17.05 sati na stadionu u Humskoj. - Oporavili smo… »

Vesti dana »