Povezane vesti

Filipovski progovorio nakon odlaska iz Partizana: Očekivao sam više pobeda, zbog njih sam došao!

Filipovski progovorio nakon odlaska iz Partizana: Očekivao sam više pobeda, zbog njih sam došao!

Mondo 10.03.2021
Doskorašnji trener crno-belih govorio koliko ekipi fale navijači. Doskorašnji trener crno-belih govorio koliko ekipi fale navijači. Stigao da ''ugasi požar'', kako se to kaže u žargonu, ali u tome nije uspeo. Sašo Filipovski je nakon nekoliko… »
Filipovski: Žao mi je što nismo napravili više u ABA ligi (video)

Filipovski: Žao mi je što nismo napravili više u ABA ligi (video)

Sportski žurnal 10.03.2021
Slovenački stručnjak u intervjuu za BHbasket, najbolji košarkaški portal u BiH, zahvalio se crno-belima na šansi i poverenju. Po odlasku iz Partizana slovenački stručnjak prvi intervju je dao za najbolji košarkaški portal u BiH - BHbasket. Na… »
Filipovski prvi put od odlaska: Očekivao sam bolju sezonu, više pobeda u ABA ligi

Filipovski prvi put od odlaska: Očekivao sam bolju sezonu, više pobeda u ABA ligi

Mozzart sport 10.03.2021
„Zbog toga sam i došao u Partizan“, priznao bivši trener crno-belih. Došao je Sašo Filipovski da proba da probudi, da razdrma Partizan, a na kraju je i on otišao pre kraja sezone, da bi klub probao da se – probudi i razdrma. Kada se sve sabere… »
Filipovski realan, rastanak mu nije neočekivan

Filipovski realan, rastanak mu nije neočekivan

Sportske.net 10.03.2021
Ekipa Partizana je drugi put ove sezone promenila trenera, ekipu će do kraja sezone voditi Aleksandar Matović, a Sašo Filipovski se po prvi put oglasio nakon što je otišao iz kluba. "Nije neočekivano što sam otišao, jer iskreno, imali smo previše… »
Filipovski o "rušilačkim energijama:"Trudio sam se, nije ispalo kako sam želeo", govorio i o Gordiću i Miler-Mekentajeru…

Filipovski o "rušilačkim energijama:"Trudio sam se, nije ispalo kako sam želeo", govorio i o Gordiću i Miler-Mekentajeru…

Večernje novosti 10.03.2021
DOSKORAŠNJI trener crno-belih dao prvi intervju posle napuštanja Humske. Bivši trener Partizana, Sašo Filipovski, dao je prvi intervju nakon odlaska iz Humske i ističe da njegov odlazak nije iznenađenje, kao i da je očekivao bolje rezultate tima… »

Vesti dana »