Povezane vesti

Duša me boli, znam kroz šta prolazi, ali spasila se, kao i ja! Kija zgrožena zbog repera i Tare Simov - "To je fuj!"

Duša me boli, znam kroz šta prolazi, ali spasila se, kao i ja! Kija zgrožena zbog repera i Tare Simov - "To je fuj!"

Mondo 10.03.2021
Kija kaže da Nenadova supruga zaslužuje mnogo bolje. Kija kaže da Nenadova supruga zaslužuje mnogo bolje. Nakon višemesečnih spekulacija o odnosu Tare Simov i Nenada Aleksića Ša, kao bomba je odjeknula vest da će reperova supruga tražiti razvod… »
"Ivana je emotivno unakažena žena": Ša javno vara suprugu sa Tarom, a sad je stigla osuda bivše zadrugarke! Besna je kao…

"Ivana je emotivno unakažena žena": Ša javno vara suprugu sa Tarom, a sad je stigla osuda bivše zadrugarke! Besna je kao…

Blic 10.03.2021
Nakon što je Nenad Aleksić Ša javno prevario još uvek zakonitu suprugu Ivanu Aleksić sa Tarom Simov u "Zadruzi", Dalila Dragojević oglasila se i ceo slučaj uporedila sa preljubom koju je počinila Luna Đogani u prvoj sezoni pomenutog rijalitija. -… »
Duša me boli zbog ivane! Kija Kockar oglasila se nakon što je Ša prevario ženu u rijalitiju: Fuj, javno je ponizio!

Duša me boli zbog ivane! Kija Kockar oglasila se nakon što je Ša prevario ženu u rijalitiju: Fuj, javno je ponizio!

Kurir 10.03.2021
Nakon što je Nenad Aleksić Ša javno prevario svoju još uvek zakonitu suprugu Ivanu Aleksić sa Tarom Simov, oglasila se Kija Kockar koja je doživela istu sudbinu tokom prve sezone Zadruge: - Fuj!!!! Fuj što je postalo normalno da se ovakve stvari… »

Vesti dana »