Povezane vesti

Posle smrti mog muža, ovo je najveća radost za mene: Zbog pevačicinog lapsusa se usijale društvene mreže! (video)

Posle smrti mog muža, ovo je najveća radost za mene: Zbog pevačicinog lapsusa se usijale društvene mreže! (video)

Mondo 10.03.2021
Nije želela to da kaže... Nije želela to da kaže... Pevačica Milena Plavšić jedan je od najvećih fanova Novaka Đokovića, pa nije propustila priliku da proslavi istorijsku titulu najboljeg srpskog tenisera. Među prvima je došla ipred Novakovog… »
"Posle smrti muža, ovo je najveća radost za mene" Snimak poznate pevačice ispred Novakovog restorana upravo obara internet…

"Posle smrti muža, ovo je najveća radost za mene" Snimak poznate pevačice ispred Novakovog restorana upravo obara internet…

Sportal blic 10.03.2021
Srpska pevačica Milena Plavšić važi za velikog fana , što je još jednom pokazala. Među prvima je došla do restorana srpskog tenisera u Beogradu gde su navijači dočelali Đokovića koji je išao na proslavu obaranja rekorda. U ponedeljak je Novak… »
Milena Plavšić napravila lapsus o kom svi bruje: Posle smrti mog muža, ovo je najveća radost za mene! (video)

Milena Plavšić napravila lapsus o kom svi bruje: Posle smrti mog muža, ovo je najveća radost za mene! (video)

Kurir 10.03.2021
Pevačica Milena Plavšić jedna je od najvećih fanova tenisera Novaka Đokovića. Ona ne propušta ni jedan njegov meč, a posebno je bila oduševljena što je Novak i zvanično postao rekorder po broju nedelja (311) provedenih na prvom mestu ATP liste… »

Vesti dana »