Povezane vesti
Premijerka Ana Brnabić na otvaranju novog proizvodnog pogona u Inđiji
Dnevnik 11.03.2021
U Severoistočnoj radnoj zoni u Inđiji juče je otvoren novi pogon kompanije “Fertiko” doo za proizvodnju specijalizovanih đubriva. Ovom događaju prisustvovali su predsednica Vlade Republike Srbije Ana Brnabić, predsednik opštine Inđija Vladimir Gak i… »
Planiran izvoz u 20 država: Premijerka Srbije Ana Brnabić u sredu otvorila novi pogon specijalizovanih đubriva u Inđiji
Večernje novosti 10.03.2021
PROIZVODNI pogon specijalizovanih đubriva kompanije "Fertiko", koja posluje u okviru "Agromarketa" u Inđiji, otvorila je u sredu premijerka Ana Brnabić, koja je ovom prilikom istakla da Srbija podstiče razvoj domaćih kompanija koje su okosnica privrednog… »
Otvotren pogon za proizvodnju đubriva kompanije Fertiko u Inđiji
Danas 10.03.2021
Proizvodni pogon za specijalizovana đubriva kompanije „Fertiko“, investicija vredna 6,5 miliona evra, otvoren je danas u Inđiji. Otvaranju pogona, koji trenutno zapošljava 30 radnika, prisustvovala je i predsednica Vlade Srbije, Ana Brnabić, koja je… »
Vesti dana »

Zahlađenje juri prema Srbiji! Ovi delovi biće prvi na udaru pljuskova i grmljavine - stiže i grad!
Alo pre 25 minutajoš 17 povezanih

Vuk ugrizao dete iz Srbije na plaži? Jeziv incident u Srbima omiljenom letovalištu FOTO
B92 pre 5 minutajoš 8 povezanih

Rektor Đokić: Neće biti svečane akademije povodom Dana Univerziteta u Beogradu
Beta pre 10 minutajoš 7 povezanih