Povezane vesti

Lagao je sve, pa i mene: Pevačica razočarana u Nenada Aleksića Ša - nekad su bili bliski, a sad ga se javno odrekla!

Lagao je sve, pa i mene: Pevačica razočarana u Nenada Aleksića Ša - nekad su bili bliski, a sad ga se javno odrekla!

Mondo 11.03.2021
Reperov potez mnogi su osudili, a njega ocrnili. Reperov potez mnogi su osudili, a njega ocrnili. Iako su bili bliski u Zadruzi, pevačica Ivana Šašić više nije na strani repera Nenada Aleksića Ša, zbog onoga što je javno uradio. Stavio je tačku… »
Tara i Ša na klimavim nogama već na početku veze! Problemima nikad kraja, Simova reperu opet zamera sve, a on se pravda…

Tara i Ša na klimavim nogama već na početku veze! Problemima nikad kraja, Simova reperu opet zamera sve, a on se pravda…

Kurir 11.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleskić Ša su se za vreme proslave stalno raspravljali, a razlog je bio taj što je Ša, iako je ozvaničio vezu sa njom, držao distancu od Tare, te nije hteo da je grli. - To ti gasiš, ja ništa ne gasim. Ne nego mi prebacuješ. Ja… »
Nije za vezu Tare i Ša Oglasio se Nenadov drug i otkrio da se Ivana odlučila na razvod pre 3 meseca: Ona i Simova su nebo i…

Nije za vezu Tare i Ša Oglasio se Nenadov drug i otkrio da se Ivana odlučila na razvod pre 3 meseca: Ona i Simova su nebo i…

Kurir 11.03.2021
Nakon što su zvanično ušli u ljubavnu vezu, Nenad Aleksić Ša i Tara Simov su sve vreme u žiži javnosti, a sada se za medije oglasio reperov drug Dušan. - Ja ne podržavam vezu Tare i Nenada. Mada, očekivali smo da se desi ovo nakon svega što se… »
Najužasnije mi je njihovo glumatanje da su tužni kad su čuli za razvod! Bivši zadrugari zgroženi zbog veze Tare i Ša!

Najužasnije mi je njihovo glumatanje da su tužni kad su čuli za razvod! Bivši zadrugari zgroženi zbog veze Tare i Ša!

Kurir 11.03.2021
Nakon što su Tara Simov i Nenad Aleksić Ša ozvaničili ljubavnu vezu i time reper jasno stavio svojoj supruzi Ivani Aleksić da je prevarena javno, mnogi bivši zadrugari koji su bliski sa njih dvoje, sada su se oglasili. Jelena Pešić istakla da je… »
"Vuk dlaku menja, ali ćud ne": Ša vara ženu sa Tarom, a bio je blizak i sa Draganom! Bivša zadrugarka: "Ivana posle toliko…

"Vuk dlaku menja, ali ćud ne": Ša vara ženu sa Tarom, a bio je blizak i sa Draganom! Bivša zadrugarka: "Ivana posle toliko…

Blic 11.03.2021
Zadrugari već mesecima bruje o prisnom odnosu Tare Simov i Nenada Aleksića Ša. Gledaoci su svedoci da se njih dvoje često grle i razmenjuju nežnosti, iako je Ša oženjen. Draganu Mitar, nekadašnja učesnica "Zadruge", priznala je da joj je on u… »
I MENI je PRIČAO DA ME VOLI: Zbog ove lepotice je Ša nadrljao u prošlom rijalitiju - "Žena je shvatila s kim ima posla!"

I MENI je PRIČAO DA ME VOLI: Zbog ove lepotice je Ša nadrljao u prošlom rijalitiju - "Žena je shvatila s kim ima posla!"

Mondo 11.03.2021
Oglasila se Dragana Mitar. Oglasila se Dragana Mitar Tara i Ša i dalje su glavna tema u Zadruzi, nakon što su javno potvrdili da su u vezi. Poljupci u krevetu su Nenada Aleksića koštali braka sa Ivanom Aleksić, koja je u drugoj sezoni ulazila u… »

Vesti dana »