Povezane vesti

Posle nezapamćenog stradanja dečaka u Senti šok i tuga u varoši kraj Tise

Posle nezapamćenog stradanja dečaka u Senti šok i tuga u varoši kraj Tise

Dnevnik 11.03.2021
Žitelji Sente su u šoku posle nezapamćene tragedije u kojoj je dečak D. B. (4) iz ove varoši kraj Tise, preminuo od posledice napada i ujeda razjarenih pasa rase rotvajler. Grad je obavijen tugom za izgubljenim životom dečaka, koji je sam živeo sa… »
"Zauvek ću da te grlim, mama te voli dragulju moj najveći": Potresne reči majke dečaka kog su na pragu kuće nasmrt…

"Zauvek ću da te grlim, mama te voli dragulju moj najveći": Potresne reči majke dečaka kog su na pragu kuće nasmrt…

Blic 11.03.2021
Zauvek ću da te grlim, zauvek ću te maziti pred spavanje, zauvek ćemo trčati po dolmi, zauvek ćemo igrati fudbal... Napisala je, između ostalog, majka četvorogodišnjeg D. B. iz Sente kog su u utorak dva rotvajlera izjedala do smrti, jutros na svom… »
Zauvek ćeš trčati, dragulju moj najveći, zauvek: Majka dečaka koga su usmrtili rotvajleri objavila potresnu poruku boli…

Zauvek ćeš trčati, dragulju moj najveći, zauvek: Majka dečaka koga su usmrtili rotvajleri objavila potresnu poruku boli…

Kurir 11.03.2021
Martina B, majka dečaka D. B. iz Sente, koga su u utorak na četvrti rođendan usmrtila dva pobesnela rotvajlera u dvorištu porodične kuće, oprostila se jutros na društvenim mrežama od svog jedinca izuzetno potresnim rečima. - Zauvek ću da te… »

Vesti dana »