Povezane vesti

Nadal neće u Dubai

Nadal neće u Dubai

Vesti online 11.03.2021
Rafael Nadal dobio je specijalnu pozivnicu od organizatora za učešće na turniru u Dubaiju, ali je odbio da igra u najvećem gradu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. – Hvala ljudima iz Dubaija na vajld karti koju si mi poslali. Sa mojim timom sam… »
Nadal odbio pozivnicu za turnir u Dubaiju

Nadal odbio pozivnicu za turnir u Dubaiju

Danas 11.03.2021
Španski teniser Rafael Nadal odbio je danas poziv za učešće na predstojećem turniru u Dubaiju. „Želim da zahvalim čelnicima turnira za pozivnicu koja mi je poslata. Ozbiljno sam razmišljao da dođem na turnir, ali mislim da još nisam spreman za… »
Rafael Nadal odbio pozivnicu za Dubai i priznao istinu zbog koje se njegovi navijači "drže za glavu" od brige

Rafael Nadal odbio pozivnicu za Dubai i priznao istinu zbog koje se njegovi navijači "drže za glavu" od brige

Sportal blic 11.03.2021
, španski teniser, objavio je ovog četvrtka da neće igrati na turniru u , uprkos tome što je od organizatora dobio specijalnu pozivnicu. - Zajedno sa mojim timom ozbiljno sam razmiššljao da dođem, međutim, nisam jošš spreman da igram. Hvala… »
Rafa neće u Dubai!

Rafa neće u Dubai!

Sportske.net 11.03.2021
Dubai se igra od 14. marta, a tamo nećemo gledati Rafaela Nadala. Španski teniser koji će pasti na treće mesto ATP liste u ponedeljak dobio je specijalnu pozivnicu organizatora, ali nije mogao da je prihvati. "Hvala ljudima iz Dubaija na vajld karti… »
Nadal neće u Dubai

Nadal neće u Dubai

N1 Info 11.03.2021
Rafael Nadal dobio je specijalnu pozivnicu od organizatora za učešće na turniru u Dubaiju, ali je odbio da igra u najvećem gradu u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. „Hvala ljudima iz Dubaija na vajld karti koju si mi poslali. Sa mojim timom sam… »
Nadal odbio specijalnu pozivnicu, ne želi u Dubai

Nadal odbio specijalnu pozivnicu, ne želi u Dubai

Nova 11.03.2021
Rafael Nadal rešio je da odustane od opcije da zaigra na turniru u Dubaiju, koji se održava od 14. do 20. marta. Dobio je Rafa specijalnu pozivnicu, hteli su organizatori da turnir učine marketinški atraktivnijim, ali im nije uspelo. “Voleo bih da… »

Vesti dana »