Povezane vesti

Ružić: Da nije opasno bilo bi smešno

Ružić: Da nije opasno bilo bi smešno

Politika 11.03.2021
Predsednik Izvršnog odbora Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas da to što ga povezuju s kriminalnom grupom Veljka Belivuka u nekim medijima, za njega „veoma opasno” i da je „svesno… »
"Gicanje mafije": Ministar Ružić nespretno pokušao da objasni otkud nasmejan na slici sa "škaljarcem" hadžićem

"Gicanje mafije": Ministar Ružić nespretno pokušao da objasni otkud nasmejan na slici sa "škaljarcem" hadžićem

Blic 11.03.2021
Ministar prosvete Branko Ružić pokušao je jutros u programu TV "Hepi" da objasni kako se zatekao nasmejan na fotografiji sa grupom muškaraca, među kojima je bio i Damir Hadžić, istaknuti pripadnik "škaljarskog" klana koji je ubijen 23. jula 2020… »
Ružić: Opasne insinuacije, ugrožavaju mi porodicu

Ružić: Opasne insinuacije, ugrožavaju mi porodicu

RTV 11.03.2021
BEOGRAD - Funkcioner SPS i ministar prosvete Branko Ružić reagovao je danas na napise u pojedinim medijima, u kojima se on dovodi u vezu sa grupom Veljka Belivuka i rekao da su takvi navodi veoma opasne insinuacije i predstavljaju svesno… »
Ružić za Nova.rs o napadu tabloida: Ugrožavaju mi porodicu

Ružić za Nova.rs o napadu tabloida: Ugrožavaju mi porodicu

Nova 11.03.2021
Pojedini tabloidi doveli su u vezu ministra prosvete i funkcionera SPS Branka Ružića sa grupom Veljka Belivuka, a on u izjavi za Nova.rs kaže da su ovakvi navodi veoma opasne insinuacije i da predstavljaju svesno kriminalizovanje njega lično. “Teži… »
Ružić: Povezivanjem s Belivukom pokušavaju da me kriminalizuju

Ružić: Povezivanjem s Belivukom pokušavaju da me kriminalizuju

Slobodna Evropa 11.03.2021
Ministar prosvete i visoki funkcioner Socijalističke partije Srbije (SPS) Branko Ružić izjavio je 11. marta da to što ga povezuju s kriminalnom grupom Veljka Belivuka u nekim medijima, za njega "veoma opasno" i da je "svesno kriminalizovanje". Jedan… »
Ružić o fotografiji u tabloidu: Veoma opasno, povezuju me sa grupom Belivuka

Ružić o fotografiji u tabloidu: Veoma opasno, povezuju me sa grupom Belivuka

N1 Info 11.03.2021
Ministar prosvete Branko Ružić izjavio je da to što ga povezuju s kriminalnom grupom Veljka Belivuka u nekim medijima, za njega "veoma opasno" i da je "svesno kriminalizovanje". Jedan tabloid objavio je fotografiju Ružića s grupom ljudi, među kojima… »
Ružić: Kriminalizuju me povezivanjem s Belivukom

Ružić: Kriminalizuju me povezivanjem s Belivukom

Nova 11.03.2021
Predsednik Izvršnog odbora Glavnog odbora Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministar prosvete Branko Ružić izjavio je danas da to što ga povezuju s kriminalnom grupom Veljka Belivuka u nekim medijima, za njega "veoma opasno" i da je "svesno… »

Vesti dana »