Povezane vesti

Dobio sam 400 komentara da sam satanista jer sam se vakcinisao! Rokvić odgovorio onima koji su ga prozivali i poslao jaku…

Dobio sam 400 komentara da sam satanista jer sam se vakcinisao! Rokvić odgovorio onima koji su ga prozivali i poslao jaku…

Kurir 11.03.2021
Pevač Nikola Rokvić primio je vakcinu protiv korona virusa, što je objavio na svom Instagramu. Nakon toga počeo je da dobija brojne gnusne poruke, a pevač je rešio da odgovori na sve negativne poruke. Njegova objava izazvala je razne komentare od… »
"Kako sam se vakcinisao, a verujem u Boga?" Nikola Rokvić na meti kritika: "Ljudi, šta je sa vama?"

"Kako sam se vakcinisao, a verujem u Boga?" Nikola Rokvić na meti kritika: "Ljudi, šta je sa vama?"

Blic 11.03.2021
Nikola Rokvić, pevač, nedavno se vakcinisao, međutim nakon toga su ga sačekali negativni komentari. Povodom tog slučaja, on je iskazao svoj stav na društvenoj mreži "Tviter". - Dobih 400 komentara da sam sada pod kontrolom satanista jer sam se… »
Sramni napadi na Nikolu Rokvića jer se vakcinisao

Sramni napadi na Nikolu Rokvića jer se vakcinisao

Nova 11.03.2021
Pevač Nikola Rokvić primio je vakcinu protiv koronavirusa, nakon čega se našao na meti sumanutih kritika i negativnih komentara, koje je i objavio na svom Tviter nalogu, uz prigodnu poruku. Naime, Rokvić se vakcinisao pre dva dana, 9. marta, a… »

Vesti dana »