Povezane vesti
Došao da kupi stan, a vlasnica mu napravila sačekušu
Nova 11.03.2021
Troje osumnjičenih M. K. (29), M. S. (25) i K. Đ. (24) uhapšeni su na području Šapca u trenutku kada im je muškarac (38) davao, kako se sumnja, deo iznuđenog novca. Policija u Sremskoj Mitrovici u saopštenju precizira da se sumnja da je prethodno krajem… »
Pod pretnjom oružjem oteli novac: Pozvala muškarca da pogleda stan koji prodaje, pa mu napravila sačekušu
Večernje novosti 11.03.2021
TROJE osumnjičenih M. K. (29), M. S. (25) i K. Đ. (24) uhapšeni su na području Šapca u trenutku kada im je 38-godišnji muškarac davao, kako se sumnja, deo iznuđenog novca. Policija u Sremskoj Mitrovici u saopštenju precizira da se sumnja da je prethodno… »
Pokušali da iznude 40.000 evra, policija ih sačekala
Nova 11.03.2021
Policija je na području Šapca uhapsila tri osobe osumnjičene za razbojništvo i pokušaj iznude 40.000 evra, saopšteno je danas. Uhapšeni su M.K. (29), M.S. (25) i K.Đ. (24) u trenutku kada im je muškarac (38) davao deo iznuđenog novca. “Sumnja se da je… »
Vesti dana »
Nadzornik na kopu Drmno u Kostolcu, preminuo od posledica strujnog udara
Serbian News Media pre 2 satajoš 18 povezanih
Studenti u Nišu tvrde da je policija nasilno privela njihovu koleginicu: Zadobila povrede, uskraćena joj medicinska pomoć i advokat
Nova pre 2 satajoš 4 povezane
Uhapšen mladić u Prokuplju: sumnjiči se da je napao maloletnika
Politika pre 50 minutajoš 15 povezanih




