Povezane vesti
Stamatović: Vučić ili Porfirije da posreduju u dijalogu vlasti i opozicije
Danas 11.03.2021
Mlan Stamatović, predsednik Zdrave Srbije (ZS) je saopštio da bi u dijalogu vlasti i opozicje trebao da posreduje patrijarh Porfirije, ukoliko to neće predsednik države Aleksandar Vučić. On je istakao da u tim razgovorima „ne mogu da posreduju predsednik… »
Stamatović: Vučić da bude posrednik u dijalogu, stranci ne treba da budu uključeni
RTV 11.03.2021
ČAJETINA - Predsednik Zdrave Srbije Milan Stamatović izjavio je danas da ni Ivica Dačić, ni bilo koji drugi predstavnik zakonodavne i izvršne vlasti ne može da posreduje u dijalogu između vlasti i opozicije, jer oni ne nose puni legitimitet s poslednjih… »
Stamatović: Jedini legitimni posrednici u dijalogu mogu biti Vučić ili Porfirije
Beta 11.03.2021
Lider Zdrave Srbije Milan Stamatović ocenio je danas da jedini legitimni posrednici u dijalogu vlasti i opozicije o izbornim uslovima mogu biti predsednik Srbije Aleksandar Vučić i patrijarh SPC Porfirije. Stamatović je naveo da ni predsednik Skupštine… »
Stamatović: U dijalogu da posreduju predsednik ili patrijarh
Nova 11.03.2021
Povodom najavljenih međustranačkih pregovora, predsednik Zdrave Srbije Milan Stamatović tvrdi da Ivica Dačić ne može, kao predsednik Narodne skupštine Srbije, niti bilo koji drugi predstavnik zakonodavne i izvršne vlasti, da posreduje u dijalogu između… »
Vesti dana »

Nove cene goriva u Srbiji i globalni uticaji sukoba na Bliskom istoku
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 31 povezana

Ponovo obustavljen saobraćaj zbog dojave o bombama u svim vozovima
Nova pre 31 minutajoš 27 povezanih

Sjedinjene Američke Države četvrti put odložile sankcije Naftnoj industriji Srbije do 29. jula
Naslovi.ai pre 1 satjoš 37 povezanih