Povezane vesti

U Futogu se grade stanovi za 152 izbegličke porodice

U Futogu se grade stanovi za 152 izbegličke porodice

RTV 11.03.2021
FUTOG - U Futogu, nadomak Novog Sada, krov nad glavom na jesen dobiće 152 izbegličke porodice iz BiH i Hrvatske, koje imaju prebivalište na teritoriji Novog Sada. Time će njihovo stambeno pitanje biti trajno rešeno, u stanove bi trebalo da budu… »
U Futogu do jeseni stanovi za 152 izbegličke porodice

U Futogu do jeseni stanovi za 152 izbegličke porodice

Dnevnik 11.03.2021
FUTOG: U Futogu će krov nad glavom na jesen dobiti 152 izbegličke porodice iz BiH i Hrvatske, koje imaju prebivalište na teritoriji Novog Sada. Time će njihovo stambeno pitanje biti trajno rešeno, u stanove bi trebalo da budu useljeni na jesen, a… »
FUTOG: Stanovi za izbeglice iz Hrvatske i BiH gotovi na leto, useljenje od jeseni (FOTO)

FUTOG: Stanovi za izbeglice iz Hrvatske i BiH gotovi na leto, useljenje od jeseni (FOTO)

Moj Novi Sad 11.03.2021
Kako javljaju iz Gradske kuće, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, komesar za izbeglice i migracije Republike Srbije Vladimir Cucić, guverner Banke za razvoj Saveta Evrope Rolf Vencel, šef Sektora za saradnju Delegacije EU u Srbiji Ingve… »
Vučević: Srbija pomaže raseljenima, poosebno sam ponosan što je pri kraju i izgradnja Stambenog bloka za izbegla lica u…

Vučević: Srbija pomaže raseljenima, poosebno sam ponosan što je pri kraju i izgradnja Stambenog bloka za izbegla lica u…

Kurir 11.03.2021
Širokim osmehom me je jutros dočekala porodica Ninković, koja je devedesetih izbegla iz Sarajeva, a useljena u jedan od 276 stanova u Veterniku 2020. Njihova lica posle godina i godina borbe sa duhovima prošlosti konačno sijaju. Dok smo razgovarali… »

Vesti dana »