Povezane vesti

Katarina Živković besna zbog nastupa “Crvene jabuke” usred pandemije!

Katarina Živković besna zbog nastupa “Crvene jabuke” usred pandemije!

Vesti online 11.03.2021
Pevačica Katarina Živković ogorčena je zbog održanog koncerta “Crvene jabuke” u Kombank dvorani u Begradu, u jeku pandemije koronavirusa, povodom čega se oglasila na Instagramu. – Da li je ovaj koncert možda bio za vakcinisane ili je… »
Komunalna izrekla kazne za koncert crvene jabuke: Evo koliko će morati da plate za nepoštovanje mera

Komunalna izrekla kazne za koncert crvene jabuke: Evo koliko će morati da plate za nepoštovanje mera

Večernje novosti 11.03.2021
SASTAV "Crvena jabuka" održao je čak dva koncerta u Beogradu (8. i 9. marta), u Kombank dvorani, u jeku epidemije korona virusa, a komunalna milicija je na osnovu Zakona o zaštiti stanovništva od zaraznih bolesti izdala prekršajne naloge za… »
Izbacili su me iz apoteke, a po koncertima se skuplja hiljadu ljudi: Kaća Živković besna - "Ko je ovde lud?!" (foto)

Izbacili su me iz apoteke, a po koncertima se skuplja hiljadu ljudi: Kaća Živković besna - "Ko je ovde lud?!" (foto)

Mondo 11.03.2021
Razbesneli je nedavno održani koncerti Crvene jabuke. Razbesneli je nedavno održani koncerti Crvene jabuke. Pevačica Katarina Živković ogorčena je i besna zbog održanih koncerata "Crvene jabuke" u Kombank dvorani u Begradu, u jeku pandemije… »
Kako vas nije sramota? Mi godinu dana poštujemo mere i ne zarađujemo! Kaća Živković pobesnela zbog koncerta Crvene jabuke!

Kako vas nije sramota? Mi godinu dana poštujemo mere i ne zarađujemo! Kaća Živković pobesnela zbog koncerta Crvene jabuke!

Kurir 11.03.2021
Koncerti grupe “Crvena jabuka”, koji su održani 8. i 9. marta u Kombank dvorani, podigli su veliku prašinu i to mahom među njihovim kolegama. Pojedini muzičari i dva dana nakon poslednjeg koncerta se oglašavaju, osuđujući potez benda koji je… »
Crvena jabuka u Beogradu uživo, a u Zagrebu virtuelno

Crvena jabuka u Beogradu uživo, a u Zagrebu virtuelno

Nova 11.03.2021
Rok grupa Crvena jabuka je u organizaciji Kombank dvorane, u jeku pandemije koronavirusa, održala čak dva koncerta (8. i 9. marta), dok će koncert u Zagrebu, najavljen za 11. mart održati ne u dvorani, već virutelno. U objavi na društvenim mrežama… »

Vesti dana »