Povezane vesti

Srpska pevačica se udala za stranca i konačno priznala čime se bave

Srpska pevačica se udala za stranca i konačno priznala čime se bave

Vesti online 11.03.2021
Pevačica Tijana Bogićević bila je gošća današnjeg izdanja emisije “Puls Srbije” na Kurir televiziji i tom prilikom govorila o novoj duetskoj pesmi “Hram”. – Duet je sa mojim dragim kolegom Damirom Kedžom, dogovarali smo se još prošle… »
U Americi imam privatan biznis: Srpska pevačica se udala za stranca, pa otkrila kako i od čega živi! (video)

U Americi imam privatan biznis: Srpska pevačica se udala za stranca, pa otkrila kako i od čega živi! (video)

Mondo 11.03.2021
Otkrila detalje privatnog života. Otkrila detalje privatnog života. Tijana Bogićević je 2015. godine izgovorila sudbonosno "da" svom izabraniku i muzičaru Marku Robertsonu i od tada živi na relaciji Srbija - Amerika. Pevačica je prilikom gostovanja… »
"U: Americi imam privatni biznis" Srpska pevačica se udala za stranca i otkrila kako živi: "Pet meseci nisam bila kod…

"U: Americi imam privatni biznis" Srpska pevačica se udala za stranca i otkrila kako živi: "Pet meseci nisam bila kod…

Blic 11.03.2021
Pevačica Tijana Bogićević od 2015. godine udata je za muzičara Marka Robertsona, zbog čega već godinama živi na relaciji Srbija - Amerika. Tijana otkrila da supruga nije videla pet mesci, zbog pandemije. - Već pet godina sam na relaciji, nije mi… »

Vesti dana »