Povezane vesti

Aleksić: Vučić neka pokaže hrabrost na duelu o Jovanjici na RTS-u

Aleksić: Vučić neka pokaže hrabrost na duelu o Jovanjici na RTS-u

Danas 12.03.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da „rijaliti s poligrafom ministra Aleksandra Vulina“ koji najavljuje predsednik Srbije Aleksandar Vučić samo potvrđuje Vučićev strah od epiloga slučaja „Jovanjica“. „Boji se… »
Aleksić: Vučić laže, gazi institucije, presuđuje i hapsi

Aleksić: Vučić laže, gazi institucije, presuđuje i hapsi

Nova 12.03.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić reagovao je u izjavi za Nova.rs na izjavu Aleksandra Vučića da želi da bude ispitan na poligrafu vezano za sve oko slučaja Jovanjica. Predsednik Srbije poručio je sinoć da je spreman da na poligrafu… »
Vučić: Spreman sam za poligraf za Jovanjicu

Vučić: Spreman sam za poligraf za Jovanjicu

Danas 12.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras kako je spreman da ide na poligraf i odgovara na pitanja o slučaju „Jovanjica“ i pozvao lidera Stranke slobode i pravde (SSP) Dragana Đilasa da odgovori da li ima račune u Švajcarskoj i na… »
Vučić: Spreman sam da idem na poligraf, sledeće nedelje možemo da zakažemo

Vučić: Spreman sam da idem na poligraf, sledeće nedelje možemo da zakažemo

Blic 11.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je spreman da odgovori na svako pitanje na poligrafu. - Apsolutno sam spreman da idem na poligraf. Ja ću da pozovem sve, dovedite kog kod hoćete poligrafistu, spreman sam da odgovrim na svko… »
Apsolutno da: Ovo je Vučićev odgovor na pitanje da li bi išao na poligraf zbog Jovanjice

Apsolutno da: Ovo je Vučićev odgovor na pitanje da li bi išao na poligraf zbog Jovanjice

Večernje novosti 11.03.2021
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je apsolutno spreman da ide na poligraf zbog afere "Jovanjica". Na pitanje o onima koji su odbili poligraf iz navodnih medicinskih razloga, Vučić kaže da ljudi sve dobro razumeju. - To su igre i priče… »

Vesti dana »