Povezane vesti

Megvajer promašio nemoguće: ‘Ne znam kako lopta nije ušla, morao sam da postignem gol’ (video)

Megvajer promašio nemoguće: ‘Ne znam kako lopta nije ušla, morao sam da postignem gol’ (video)

Hot sport 12.03.2021
Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su sinoć nerešeno 1:1, u prvom meču osmine finala Lige Evrope protiv Milana. Rezultat mogao biti i drugačiji, da je Hari Megvajer iskoristio jednu stopostotnu šansu u kojoj se našao. Engleski reprezentativac… »
Promašaj Megvajera o kome se priča - "Zato i nisam napadač!"

Promašaj Megvajera o kome se priča - "Zato i nisam napadač!"

Sportske.net 12.03.2021
Prvi meč osmine finala Lige Evrope na "Old Trafordu" između Mančester junajteda i Milana završen je bez pobednika. Rezultat 1:1 definitivno više odgovara gostima, Kjer je doneo remi u nadoknadi vremena. Pre toga je u 50. minutu Dialo pogodio za… »
Ludnica na Old trafordu! Milanu poništena dva gola, ali je šokirao Junajted, Tadić "zapucao", a Murinjo "sredio" Zagrepčane

Ludnica na Old trafordu! Milanu poništena dva gola, ali je šokirao Junajted, Tadić "zapucao", a Murinjo "sredio" Zagrepčane

Sportal blic 11.03.2021
Fudbaleri Mančester junajteda i Milana odigrali su 1:1 u izuzetno zanimljivom prvom meču osmine finala Lige Evrope, dok je Dušan Tadić golom ukrasio trijumf Ajaksa od 3:0 nad Jang Bojsom. Dva pogotka poništena su roso-nerima u uvodnih 13 minuta u… »
Remi Mančester junajted i Milana, Tadić strelac u pobedi Ajaksa

Remi Mančester junajted i Milana, Tadić strelac u pobedi Ajaksa

Danas 11.03.2021
Fudbaleri Mančester junajteda i Milana odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom meču osmine finala Lige Evropa. Poveo je Mančester golom Amada Diala u 50. minutu, da bi Milan izjednačio u drugom minutu sudijske nadoknade golom Simona Kjera. U istom… »
Majstor ostaje majstor: Tadić strelac u ubedljivoj pobedi Ajaksa

Majstor ostaje majstor: Tadić strelac u ubedljivoj pobedi Ajaksa

Večernje novosti 11.03.2021
FUDBALERI Ajaksa pobedili su Jang Bojs sa 3:0 na svom terenu u prvom meču osmine finala, a drugi gol bio je delo Dušana Tadića. Igrao se 82. minut kada je srpski reprezenativac zatresao mrežu švajcarskog šampiona. Našao se na pravom mestu u pravo… »
Šta to uradi Hari? Megvajeru se svi smeju, njegov promašaj će se prepričavati (video)

Šta to uradi Hari? Megvajeru se svi smeju, njegov promašaj će se prepričavati (video)

Večernje novosti 11.03.2021
ČESTO se u fudbalu dešavaju neverovatni promašaji. Ovo što je uradio kapiten Mančester junajteda Hari Megvajer spada u tu kategoriju. Navijači "crvenih đavola" nisu mogli da veruju šta je promašio kapiten tima sa "Old Traforda" na utakmici osmine… »

Vesti dana »