Povezane vesti

VUČEVIĆ: Protiv korone vakcinisano 116.645 Novosađana

VUČEVIĆ: Protiv korone vakcinisano 116.645 Novosađana

Moj Novi Sad 12.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada nada se da ćemo uskoro dostići neophodan broj imunizovanih. – Jutros mi je saopšten veoma važan podatak o vakcinaciji u Novom Sadu, a to je da je dosad vakcinisano 116.645 punoletnih Novosađana, što predstavlja 81%… »
Vučević: Vakcinisano 116.645 Novosađana, uskoro dostižemo neophodan broj imunizovanih

Vučević: Vakcinisano 116.645 Novosađana, uskoro dostižemo neophodan broj imunizovanih

RTV 12.03.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević napisao je danas na svom instagram nalogu da je dosad vakcinisano 116.645 punoletnih Novosađana, što predstavlja 81 odsto minimalnog očekivanog potrebnog broja datih doza. "Dragi prijatelji, jutros… »
Vučević: Vakcinisano više od 116 hiljada Novosađana, predsednik nas je obradovao i vešću da pravimo kinesku vakcinu

Vučević: Vakcinisano više od 116 hiljada Novosađana, predsednik nas je obradovao i vešću da pravimo kinesku vakcinu

Mondo 12.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada objavio je najnovije informacije o vakcinaciji. Gradonačelnik Novog Sada objavio je najnovije informacije o vakcinaciji. Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, podelio je sa svima lepe vesti. "Dragi prijatelji, jutros mi je… »
Vučić: Vakcinacija pitanje nacionalne bezbednosti

Vučić: Vakcinacija pitanje nacionalne bezbednosti

Sandžak haber 12.03.2021
ABI DABI – Pitanje vakcinacije postaje ključno pitanje nacionalne bezbednosti, jer se time čuvaju životi i zdravlje ljudi, ali i ekonomija, istakao je večeras predsednik Aleksadnar Vučić i ukazao da je upravo zato važno što će Srbija… »
Vučević: U Novom Sadu vakcinisano 116.645 građana

Vučević: U Novom Sadu vakcinisano 116.645 građana

Dnevnik 12.03.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević saopštio je da je u Novom Sadu do sada vakcinisano 116.645 punoletnih Novosađana. Kako kaže, to predstavlja 81% minimalnog očekivanog potrebnog broja datih doza. „Uskoro ćemo dostići neophodan broj… »
Vučević: Vakcinisano preko 116 hiljada Novosađana, Iz Abu Dabija nas je predsednik obradovao vešću da pravimo kinesku…

Vučević: Vakcinisano preko 116 hiljada Novosađana, Iz Abu Dabija nas je predsednik obradovao vešću da pravimo kinesku…

Kurir 12.03.2021
Dragi prijatelji, jutros mi je saopšten veoma važan podatak o vakcinaciji u Novom Sadu, a to je da je dosad vakcinisano 116.645 punoletnih Novosađana, što predstavlja 81% minimalnog očekivanog potrebnog broja datih doza. Uskoro ćemo dostići… »
Dogovoreno da sa UAE i Kinom proizvodimo Sinofarm vakcinu

Dogovoreno da sa UAE i Kinom proizvodimo Sinofarm vakcinu

Prva 12.03.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je večeras da je u Abu Dabiju dogovorio da se, zajedno sa Ujedinjenim Arapskim Emiratima i Kinom, u Srbiji proizvodi vakcina protiv korona virusa, kineske kompanije Sinofarm. Vučić je, nakon sastanka sa… »

Vesti dana »