Povezane vesti

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Politika 12.03.2021
Jovana Joksimović je novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga, objavili su beogradski mediji. Joksimović je rekla da novinska agencija Tanjug više nije javno preduzeće i da su svi njegovi servisi registrovani na firmu TAČNO d.o.o. čiji je direktor… »
Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Cenzolovka 12.03.2021
Novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga je Jovana Joksimović, nekadašnje lice televizije Prva. Snimak ekrana, TV Prva “Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu… »
Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Sputnik 12.03.2021
Jovana Joksimović je novi glavni i odgovorni urednik novinske agencije Tanjug. „Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj nam je da budemo… »
Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Nova 12.03.2021
Novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga je Jovana Joksimović, nekadašnje lice televizije Prva. “Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj… »
Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

BizLife 12.03.2021
“Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj nam je da budemo tačni, najbrži, objektivni i kredibilni. Sigurna sam da će Tanjug i ubuduće… »
Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Jovana Joksimović je nova glavna urednica Tanjuga

Nova 12.03.2021
Novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga je Jovana Joksimović, nekadašnje lice televizije Prva. “Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj… »
Jovana Joksimović nova glavna i odgovorna urednica Tanjuga

Jovana Joksimović nova glavna i odgovorna urednica Tanjuga

N1 Info 12.03.2021
Nova glavna i odgovorna urednica Tanjuga je Jovana Joksimović, saopštila je ta agencija. „Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj nam je… »
Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga

Blic 12.03.2021
Jovana Joksimović je novi glavni i odgovorni urednik novinske agencije Tanjug. - Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi. Privilegija je dobiti mogućnost da nastavimo tradiciju dugu skoro 80 godina. Cilj nam je da budemo… »
Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga: "Da budemo tačni, najbrži, objektivni i kredibilni"

Jovana Joksimović novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga: "Da budemo tačni, najbrži, objektivni i kredibilni"

Srbija danas 12.03.2021
Plan je da se iskoristi brend, tradiciju i znanje, kako bi bila napravljena jedna najmoderniju agenciju u regionu. Novi glavni i odgovorni urednik Tanjuga je Jovana Joksimović. - Čast mi je što ću biti na čelu tima najboljih novinara u državi… »

Vesti dana »