Povezane vesti

Krivokapić: Žao mi je što Đukanović još nije oprostio Crkvi

Krivokapić: Žao mi je što Đukanović još nije oprostio Crkvi

Dnevnik 12.03.2021
PODGORICA/NIKŠIĆ: Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić odgovorio je predsedniku države Milu Đukanoviću koji ga je prekorio zbog toga što je prisustvao sahrani episkopa Atanasija Jevtića, navodeći da ko gubi ima pravo da se ljuti i dodao da ta… »
Krivokapić: Žao mi je što Đukanović još nije oprostio Crkvi...

Krivokapić: Žao mi je što Đukanović još nije oprostio Crkvi...

Pravda 12.03.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić odgovorio je danas predsedniku države Milu Đukanoviću koji ga je prekorio zbog toga što je prisustvao sahrani episkopa Atanasija Jevtića, navodeći da ko gubi ima pravo da se ljuti i dodao da ta ljutnja ne bi… »
Krivokapić odgovorio Milu: Ko gubi ima pravo da se ljuti

Krivokapić odgovorio Milu: Ko gubi ima pravo da se ljuti

Nova 12.03.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić odgovorio je predsedniku Milu Đukanoviću, koji je danas na svom Tviter nalogu napisao da je "premijer prisustvovao sahrani neprijatelja države i naroda Crne Gore", misleći na vladiku Atanasija. “Crna Gora je… »
Tviter gori zbog zdravka i mila: Đukanović izgubio kompas, vladiku Atanasija nazvao fašistom, Krivokapić mu odbrusio…

Tviter gori zbog zdravka i mila: Đukanović izgubio kompas, vladiku Atanasija nazvao fašistom, Krivokapić mu odbrusio…

Blic 12.03.2021
Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić pozvao je građane Nikšića da u nedelju, 14. marta, izaću na glasanje i "sačuvaju slobodu koja je došla 30. avgusta" na parlamentarnim izborima održanim prošle godine. "Pozivam vas da poštujući sve propisane… »
Krivokapić odgovorio Đukanoviću: Dočekali smo da na sahrane intelektualaca idu zvaničnici, a ne vođa narko kartela

Krivokapić odgovorio Đukanoviću: Dočekali smo da na sahrane intelektualaca idu zvaničnici, a ne vođa narko kartela

Srbija danas 12.03.2021
Đukanović je ranije danas saopštio da je Krivokapić sa pola Vlade bio na sahrani. Premijer Zdravko Krivokapić poručio je predsedniku Crne Gore Milu Đukanoviću da zna "da ga boli što je ujedinjena obespravljena Crna Gora rekla da ne želi više ni… »
Đukanović: Premijer bio na sahrani neprijatelja Crne Gore

Đukanović: Premijer bio na sahrani neprijatelja Crne Gore

Nova 12.03.2021
Predsednik crne Gore Milo Đukanović kritikovao je danas premijera Krivokapića, zbog prisustva na sahrani vladike Atanasija Jevtića. Đukanović je napisao da je Krivokapić prisustvovao sahrani neprijatelja Crne Gore, "poznatog po fašisoidnim… »

Vesti dana »