Povezane vesti
Runjo opet ide na optuženičku klupu: Škaljarac preživeo dva napada, a sad mu se ponovo sudi za nošenje pištolja!
Kurir 12.03.2021
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu Višeg suda u Begradu kojom je Miloš Nilović, zvani Runjo, oslobođen optužbi da je 1. juna 2017. u restoranu Durmitor, nosio pištolj bez dozvole. U optužnici Višeg tužilaštva navodi se da je… »
Muratoviću potvrđena presuda, Niloviću se ponavlja suđenje
Dnevnik 12.03.2021
BEOGRAD: Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu i pravosnažno osudio na tri i po godine zatvora Mitra Muratovića za nelegalno nošenje pištolja i ukupno 16 metaka u restoranu "Durmitor" 1. juna 2017. godine. Istom odlukom sud je ukinuo… »
Vesti dana »

Da li će Tramp slušati "jevanđelje kremlja"? Evo šta može da se desi na ključnom sastanku dvojice lidera na Aljasci
Blic pre 1 satjoš 9 povezanih

Neviđena provokacija rusa pred sastanak veka! "Pogledajte šta jedemo, to će Tramp i Putin napraviti od Zelenskog": Novinari Kremlja razbesneli Ukrajinu jednim potezom
Blic pre 2 satajoš 7 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 57 minutajoš 3 povezane

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana