Povezane vesti

KON: Više nemamo izbora

KON: Više nemamo izbora

Moj Novi Sad 13.03.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da se nalazimo "u situaciji u kojoj više nemamo izbora". Gostujući na TV Prva, on je rekao da se mora naći način da se prekine lanac širenja virusa i da se olakša lekarima. – Mi smo… »
Kon: Naći način da bude prekinut lanac širenja

Kon: Naći način da bude prekinut lanac širenja

RTV 13.03.2021
BEOGRAD - Epidemiolog i član kriznog štaba vlade Srbije Predrag Kon izjavio je za TV Prva "da se nalazimo u situaciji u kojoj više nemamo izbora i da se mora naći način da bude prekinut lanac širenja virusa i da se olakša lekarima". "Mi smo… »
Dr Kon odgovorio na glavno pitanje: Zašto korona brojke rastu uprkos vakcinaciji? Evo o čemu je reč

Dr Kon odgovorio na glavno pitanje: Zašto korona brojke rastu uprkos vakcinaciji? Evo o čemu je reč

Kurir 13.03.2021
Korona brojke su proteklih dana u porastu, ali raste i broj vakcinisanih građana, te se kao glavno pitanje nameće kako je to moguće? Odgovor na to pitanje dao je epidemiolog dr Predrag Kon. On je rekao da je to zato što smo počeli sa vakcinacijom… »
Doktor Kon: Treba nam zaključavanje 10 do 14 dana

Doktor Kon: Treba nam zaključavanje 10 do 14 dana

Pravda 13.03.2021
- Mi smo u situaciji kada više nemamo izbora, moramo neke mere da preduzmemo da bi nam opstao zdravstveni sistem - rekao je dr Predrag Kon, gostujući na TV Prva zajedno sa zamenikom gradonačelnika Goranom Vesićem. Kriznog štaba I Vesić je istakao da… »

Vesti dana »