Povezane vesti

Mihailovi roditelji: Hvala Ani, u sredu putujemo na operaciju

Mihailovi roditelji: Hvala Ani, u sredu putujemo na operaciju

Nova 13.03.2021
Voditeljka Ana Mihajlovski pokrenula je danas akciju prodaje svog ličnog Instagram profila zarad lečenja malog Mihaila kome je usled hemioterapije u potpunosti uništen sluh. Njena akcija sprovedena je uspešno, a Mihajlovski je svoj profil prodala po… »
Ana Mihajlovski prodala Instagram profil za lečenje dečaka

Ana Mihajlovski prodala Instagram profil za lečenje dečaka

N1 Info 13.03.2021
Voditeljka Ana Mihajlovski prodala je svoj Instagram profil zarad lečenja malog Mihaila kome je usled hemoterapije u potpunosti uništen sluh, piše Nova.rs. Krajnja cena na aukciji je bila 3.000 evra. “Prodala sam ga za 3.000 evra, to je dovoljno… »
Ana Mihajlovski prodala Instagram profil za lečenje Mihaila

Ana Mihajlovski prodala Instagram profil za lečenje Mihaila

Nova 13.03.2021
Voditeljka Ana Mihajlovski prodala je svoj Instagram profil zarad lečenja malog Mihaila kome je usled hemoterapije u potpunosti uništen sluh. Krajnja cena na aukciji je bila 3000 evra. “Prodala sam ga za 3000 evra, to je dovoljno porodici da pokrije… »
Ana Mihajlovski prodaje Instagram profil za lečenje Mihaila Milojevića!

Ana Mihajlovski prodaje Instagram profil za lečenje Mihaila Milojevića!

Svet plus 13.03.2021
Ana Mihajlovski prodaje Instagram profil za lečenje Mihaila Milojevića! Voditeljkina akcija za pomoć malom Mihailu trajaće naredna četiri dana, ljudi već šalju svoje ponude koje je Ana javno objavila, dok njeni pratioci pišu da će ostati na… »
Ana Mihajlovski: Ko da 6000 evra, dobiće moj Instagram

Ana Mihajlovski: Ko da 6000 evra, dobiće moj Instagram

Nova 13.03.2021
Voditeljka Ana Mihajlovski prodaje svoj Instagram profil za lečenje malog Mihaila kome je usled hemoterapije u potpunosti uništen sluh. Kako kaže za Nova.rs, prodaće ga za 6.000 evra. “Prosto je. Ljudima je bila potrebna Instagram stranica, a ja je… »
Ana Mihajlovski prodaje svoj Instagram profil

Ana Mihajlovski prodaje svoj Instagram profil

Nova 13.03.2021
Voditeljka Ana Mihajlovski prodaje svoj Instagram profil za lečenje malog Mihaila kome je usled hemoterapije u potpunosti uništen sluh. Mihaila sa sedam meseci odvode kod lekara zbog uvećanog stomačića sa leve strane, kada je ultrazvukom konstatovan… »

Vesti dana »