Povezane vesti

Pokušaj ubistva na Aleksinačkim rudnicima

Pokušaj ubistva na Aleksinačkim rudnicima

Politika 13.03.2021
NIŠ – Pripadnici MUP-a Srbije u Stanici policije u Aleksincu i Policijskoj upravi Niš, zajedno sa aleksinačkim Osnovnim javnim tužilaštvom efikasnom akcijom sinoć oko 22 sata identifikovali su, pronašli i lišili slobode osobu koja je, kako se… »
"Lukavo je nosio nož, zabio ga srđanu pravo u grlo" Detalji stravičnog napada u Aleksinačkom Rudniku - osumnjičeni već…

"Lukavo je nosio nož, zabio ga srđanu pravo u grlo" Detalji stravičnog napada u Aleksinačkom Rudniku - osumnjičeni već…

Večernje novosti 13.03.2021
R. Č. (59) iz Aleksinačkih Rudnika, koji je sinoć u ovom naselju izbo nožem Srđana S. (40), pre deset godina je pokušao da ubije tada tridestosmogodišnjeg komšiju B. P. On je nakon svađe i tuče u kafani, žrtvu ubo nožem u stomak nanevši mu… »
"Umalo mi ubi sina čovek koga ne poznajemo": Meštani aleksinačkog naselja godinama žive u strahu zbog nasilnika koji je…

"Umalo mi ubi sina čovek koga ne poznajemo": Meštani aleksinačkog naselja godinama žive u strahu zbog nasilnika koji je…

Blic 13.03.2021
R. Č. (59) iz Aleksinačkih Rudnika, koji je sinoć ovom naselju izbo nožem Srđana Stojkovića (40), pre deset godina je pokušao da ubije tada tridestosmogodišnjeg komšiju B. P. On je nakon svađe i tuče u kafani, žrtvu ubo nožem u stomak i skoro… »
Pokušao da ubije muškarca jer je dobacivao njegovoj devojci

Pokušao da ubije muškarca jer je dobacivao njegovoj devojci

Nova 13.03.2021
Policija je uhapsila R. Č. (59) iz Aleksinačkog rudnika zbog sumnje da je sinoć u Aleksinačkim rudnicima pokušao da ubije muškarca starog 40 godina kome je nožem naneo ubodne rane na vratu. Kako saznaje “Blic”, incident se desio na ulici isred… »
Ko je dobacivao mojoj devojci? Muškarac (59) komšiju nožem ubo u vrat nasred ulice! Jeza u Aleksinačkim rudnicima

Ko je dobacivao mojoj devojci? Muškarac (59) komšiju nožem ubo u vrat nasred ulice! Jeza u Aleksinačkim rudnicima

Kurir 13.03.2021
NIŠ - Policija je uhapsila R. Č. (59) iz Aleksinačkog rudnika zbog sumnje da je u Aleksinačkim rudnicima pokušao da ubije muškarca starog 40 godina kome je nožem naneo ubodne rane na vratu. Kako se saznaje, incident se desio na ulici isred jedne od… »
"Ko mi je gledao devojku?" Aleksinčanin zgrabio kuhinjski nož i zario ga muškarcu u vrat

"Ko mi je gledao devojku?" Aleksinčanin zgrabio kuhinjski nož i zario ga muškarcu u vrat

Telegraf 13.03.2021
Četrdesetogodišnjak je sa nekolicinom svojih prijatelja stajao i razgovarao na ulici kada je R. Č. izleteo iz svog stana i razjareno upitao: "Ko mi je gledao devojku?" Niška policija u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u ovom gradu, brzom i… »

Vesti dana »