Povezane vesti
Drugi svetski rat, partizani i četnici: Kako je britanski oficir pokušao da pomiri Tita i Dražu
Radio 021 13.03.2021
Bil Hadson je radio u rudniku u Srbiji pre Drugog svetskog rata. Poslat je u Jugoslaviju sa zadatkom da proba da utiče na saradnju Tita i Draže Mihailovića. Imperijalni ratni muzej u Londonu - BBC Vilijam Bil Hadson Britanac Vilijem Hadson, poznat i… »
Drugi svetski rat, partizani i četnici: Kako je britanski oficir pokušao da pomiri Tita i Dražu
BBC News 13.03.2021
Bil Hadson je radio u rudniku u Srbiji pre Drugog svetskog rata. Poslat je u Jugoslaviju sa zadatkom da proba da utiče na saradnju Tita i Draže Mihailovića. Britanac Vilijem Hadson, poznat i kao „Marko", sakrio je hiljade funti u zlatu i dijamantima… »
Drugi svetski rat, partizani i četnici: Kako je britanski oficir pokušao da pomiri Tita i Dražu
Danas 13.03.2021
Britanac Vilijem Hadson, poznat i kao „Marko“, sakrio je hiljade funti u zlatu i dijamantima poslate za finansiranje ratnih aktivnosti protiv Nemaca u Jugoslaviji u Drugom svetskom ratu. Ovaj britanski oficir, navodno inspiracija piscu Janu Flemingu… »
Vesti dana »

BLOG Studenti proglasili kraj protesta: Ljudi i policija još na ulicama, sumnja na zvučni top
N1 Info pre 34 minutajoš 93 povezane

Uživo oglasili se studenti koji žele da uče! "Bacali su suzavce i baklje, jednom studentu je polomljena ruka, nastavljaju da nas prozivaju"
Kurir pre 34 minutajoš 130 povezanih

MUP: Poslednje upozorenje da prestanu napadi i provokacije prema pripadnicima policije
Insajder pre 1 satjoš 26 povezanih