Povezane vesti

Šest godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda

Šest godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda

Slobodna Evropa 13.03.2021
Grupa penzionisanih vazduhoplovaca odala je 13. marta počast poginulim kolegama na njivi kod aerodroma Nikola Tesla u Beogradu, gde se pre šest godina srušio vojni helikopter prevozio bolesnu bebu iz Novog Pazara. U padu helikoptera 13. marta 2015… »
Ni obeležja, ni kriv(a)ca za pad helikoptera, a ni ministara da odaju poštu…

Ni obeležja, ni kriv(a)ca za pad helikoptera, a ni ministara da odaju poštu…

N1 Info 13.03.2021
Piloti u penziji zapalili su sveće na njivi kod surčinskog aerodroma gde je pre šest godina u padu vojnog helikoptera stradalo četvoro njihovih kolega. Minutom ćutanja odali su im poštu, a na državu apelovali da im podigne spomenik. Pored članova… »
Šest godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda: Ni obeležja, ni kriv(a)ca

Šest godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda: Ni obeležja, ni kriv(a)ca

Radio 021 13.03.2021
Grupa penzionisanih vazduhoplovaca odala je danas počast poginulim kolegama na njivi kod aerodroma Nikola Tesla u Beogradu, gde se pre šest godina srušio vojni helikopter koji je prevozio bolesnu bebu iz Novog Pazara. U padu helikoptera 13. marta 2015… »
Oslobodjenje: Kada se promeni vlast u Srbiji mora da se rasvetli pad transportnog helikoptera Mi-17

Oslobodjenje: Kada se promeni vlast u Srbiji mora da se rasvetli pad transportnog helikoptera Mi-17

Novi magazin 13.03.2021
Predsednik Saveta bezbednosti i odbrane pokreta Oslobodjenje Janko Todorov izjavio je danas da kada se promeni vlast u Srbiji - mora od početka do kraja da se rasvetli tragedija pada transportnog vojnog helikoptera Mi-17, u kome je tragično stradalo… »
Minut ćutanja i počast za poginule u padu vojnog helikoptera u Surčinu

Minut ćutanja i počast za poginule u padu vojnog helikoptera u Surčinu

N1 Info 13.03.2021
Danas se navršava šest godina od pada transportnog helikoptera Vojske Srbije Mi-17, u kome je stradalo sedam osoba na kilometar od aerodroma "Nikola Tesla". Grupa penzionisanih vazduhoplovaca je na njivi kod surčinskog aerodroma odala počast i… »
Letači odali poštu poginulim kolegama

Letači odali poštu poginulim kolegama

RTS 13.03.2021
Grupa penzionisanih vazduhoplovaca odala je počast na njivi kod surčinskog aerodroma i obeležila šestu godišnjicu pogibije četvorice kolega, stradalih u padu helikoptera Mi-17, koji je prevozio bebu iz Novog Pazara za Beograd. U padu helikoptera tog… »
Minut ćutanja za nastradale u helikopterskoj nesreći

Minut ćutanja za nastradale u helikopterskoj nesreći

Nova 13.03.2021
Danas se navršava šest godina od pada transportnog helikoptera Vojske Srbije Mi-17 , u kome je stradalo sedam osoba na kilometar od aerodroma "Nikola Tesla". Minutom ćutanja počast stradalim članovima posade vojnog helikoptera odalo je 13 njihovih… »
Glavno pitanje o padu helikoptera bez odgovora

Glavno pitanje o padu helikoptera bez odgovora

Nova 13.03.2021
Pad transportnog vojnog helikoptera Mi-17, u kome je tragično stradalo sedam osoba, među kojima je i petodnevna beba, ni šest godina kasnije ne prestaje da intrigira javnost. Svaki vid odgovornosti je izostao, tužilaštvo je utvrdilo da nema istrage… »
ŠEST GODINA OD PADA HELIKOPTERA KOD SURČINA

ŠEST GODINA OD PADA HELIKOPTERA KOD SURČINA

Sandžak haber 13.03.2021
Na današnji dan 2015. godine kod aerodroma Surčin srušio se helikopter. U ovoj nesreći poginula su četiri člana posade, dva zdravstvena radnika iz Novog Pazara i beba stara, pet dana. Zbog veoma loših vremenskih uslova, helikopter je u Beograd, iz… »

Vesti dana »