Povezane vesti

Nina Badrić: Sve mi je izglednija ideja o kopanju krompira

Nina Badrić: Sve mi je izglednija ideja o kopanju krompira

Nova 13.03.2021
Hrvatska pevačica Nina Badrić oglasila se putem društvene mreže Instagram i istakla da joj je predlog o obavljanju poljoprivrednih poslova, odnosno kopanju krompira sve izglednija, s obirom na to da već godinu dana nema nastupa. Naime, nakon što je… »
"Sve mi je izglednija ideja o kopanju krompira" Nina Badrić se požalila što ne radi, usledio odgovor Aleksandre Radović

"Sve mi je izglednija ideja o kopanju krompira" Nina Badrić se požalila što ne radi, usledio odgovor Aleksandre Radović

Blic 13.03.2021
Nina Badrić oglasila se povodom toga što već godinu dana ne nastupa, a odmah je usledio i odgovor njene koleginice Aleksandre Radović. - Srećno mi godinu dana prisilnog odmora. Nove pesme se snimaju, planova je puno u mojoj glavi, ali muzika i… »
Sve mi se više sviđa ideja o kopanju krompira, dajte još predloga: Badrićeva napravila pometnju na mrežama, javila se i…

Sve mi se više sviđa ideja o kopanju krompira, dajte još predloga: Badrićeva napravila pometnju na mrežama, javila se i…

Kurir 13.03.2021
Nina Badrić oglasila se povodom toga što već godinu dana ne nastupa, a odmah je usledio i odgovor njene koleginice. Naime, Nini su predlagali da vadi krompire, s obzirom na to da postoje i drugi poslovi osim pevanja, a ona se sada našalila na taj… »

Vesti dana »