Povezane vesti

Priželjkuju ulazak Ivane Aleksić u zadrugu! Bora bi voleo da vidi Nenadovu ženu u rijalitiju, Sanja mu otkrila šta zna o…

Priželjkuju ulazak Ivane Aleksić u zadrugu! Bora bi voleo da vidi Nenadovu ženu u rijalitiju, Sanja mu otkrila šta zna o…

Kurir 13.03.2021
Sanja Stanković i Bora Santana večerali su, pa neobavezno pričali o potencijalnom baražu i zadrugarima koje bi voleli da ponovo vide u rijalitiju. - Ja bih volela da se Đole vrati, nedostaje mi - rekla je Sanja. - Zamisli da uđe žena od Ša... Šta… »
Imaju prošlost pre zadruge 4! Ša otkrio da je upoznao Taru kada je imala 15 godina: A onda isplanirali zajednički život van…

Imaju prošlost pre zadruge 4! Ša otkrio da je upoznao Taru kada je imala 15 godina: A onda isplanirali zajednički život van…

Kurir 13.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša raspričali su se u pušionici, pa otkrili kako su se zaista upoznali, a onda se Simova osvrnula i na skandalozne snimke koji su osvanuli van: - On i ja smo se upoznali pre šest godina. Mislim, upoznali - počela je Tara… »
"Ja umirem za ikom": Ša otkrio svoje planove čim izađe iz "Zadruge", Taru ni ne spominje: "Tu vidim spas"

"Ja umirem za ikom": Ša otkrio svoje planove čim izađe iz "Zadruge", Taru ni ne spominje: "Tu vidim spas"

Blic 13.03.2021
Nenad Aleksić Ša pričao je Ermini Pašović o svojim planovima nakon što izađe iz "Zadruge", pa se dotakao i svog odnosa sa suprugom Ivanom koju je prevario u rijalitiju sa Tarom Simov. - Šta je meni u glavi, svetla tačka. Peđini klinci, gledaću… »
"Što je meni pukao brak: Onda?!" Ša pobesneo kada mu je Tara priznala da je napolju zanima samo bivši verenik, pale prozivke

"Što je meni pukao brak: Onda?!" Ša pobesneo kada mu je Tara priznala da je napolju zanima samo bivši verenik, pale prozivke

Blic 13.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su nastavili da se raspravljaju, a onda je Tara izjavila rečenicu zbog koje je reper pobesneo. - Vidim da te nešto muči, pa dođeš meni da šištiš - komentarisao je reper. - To nešto što me muči nije ovde, napolju… »
Bleda i ispijena: Žena Nenada Ša očajna nakon njegove prevare, ne može da dođe sebi, šeta zakamuflirana i krije se od…

Bleda i ispijena: Žena Nenada Ša očajna nakon njegove prevare, ne može da dođe sebi, šeta zakamuflirana i krije se od…

Blic 13.03.2021
Ivana Aleksić, supruga Nenada Aleksića Ša, veoma teško podnosi javnu prevaru koju je reper učinio u rijalitiju "Zadruga 4", započeviši vezu sa Tarom Simov. Ivana svakodnevno odlazi u salon lepote koji je u vlasništvu nje i repera, a koji se nalazi… »

Vesti dana »