Povezane vesti
„Šarli Ebdo” objavio karikaturu na kojoj kraljica kleči na vratu Megan Markl
Politika 13.03.2021
PARIZ – Francuski magazin „Šarli Ebdo” izazvao je bes nakon što je iskoristio smrt Džordža Flojda da bi se narugao tvrdnjama Megan Markl o rasizmu na britanskom dvoru. Satirični magazin objavio je naslovnu stranu na kojoj je prikazana karikatura kraljice… »
Šarli Ebdo udario na britansku kraljicu: Predstavio Megan Markl kao ubijenog Džordža Flojda!
Kurir 13.03.2021
Francuski magazin "Šarli Ebdo" izazvao je bes nakon što je iskoristio smrt Džordža Flojda da bi se narugao tvrdnjama Megan Markl o rasizmu na britanskom dvoru. Satirični magazin objavio je naslovnu stranu na kojoj je prikazana karikatura kraljice koja… »
"Šarli Ebdo" objavio skandaloznu karikaturu: Megan Markl kao DŽordž Flojd, najstrašnije napali kraljicu Elizabetu (foto)
Večernje novosti 13.03.2021
FRANCUSKI magazin "Šarli Ebdo" izazvao je bes nakon što je iskoristio smrt DŽordža Flojda da bi se narugao tvrdnjama Megan Markl o rasizmu na britanskom dvoru. Satirični magazin objavio je naslovnu stranu na kojoj je prikazana karikatura kraljice koja… »
Šarli Ebdo: Kraljičino koleno na vratu Megan Markl
Nova 13.03.2021
Društvenim mrežama širi se naslovna strana francuskog satiričnog lista Šarli Ebdo (Charlie Hebdo) na kojoj je crtež britanske kraljice i Megan Markl. Naime, na naslovnoj strani prikazana je britanska kraljica sa besnim izrazom lica koja drži koleno na… »
Vesti dana »

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 56 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 1 satjoš 1 povezana