Povezane vesti

Vikao je "odmah donesite pare" pa objasnio zašto: Golman Radničkog se nije svađao sa upravom kluba! (video)

Vikao je "odmah donesite pare" pa objasnio zašto: Golman Radničkog se nije svađao sa upravom kluba! (video)

Mondo 14.03.2021
Borivoje Ristić je emotivno reagovao posle završetka utakmice na Banovom brdu. Borivoje Ristić je emotivno reagovao posle završetka utakmice na Banovom brdu. Mnogo bure je izazvao incident na utakmici Superlige na Banovom brdu, incident o kojem se i… »
"Moje obraćanje nije bilo upućeno upravi" Oglasio se golman Radničkog nakon skandala: Izvinjavam se svima

"Moje obraćanje nije bilo upućeno upravi" Oglasio se golman Radničkog nakon skandala: Izvinjavam se svima

Sportal blic 13.03.2021
Veliku prašinu je u subotu podigla utakmica Čukaričkog i Radničkog na Banovom brdu, odnosno . Nakon meča je kapiten gostiju vikao: "Spremi premiju, donesite pare unutra, 'ajde, pare donesite odmah!" ka loži stadiona na Banovom brdu. Nakon utakmice… »
Oglasio se golman Radničkog: Moje obraćanje nije bilo upućeno upravi, izvinjavam se svima

Oglasio se golman Radničkog: Moje obraćanje nije bilo upućeno upravi, izvinjavam se svima

Večernje novosti 13.03.2021
GOLMAN niškog Radničkog Borivoje Ristić imao je performans polse utakmice sa Čukaričkim kada je od uprave tražio da odmah donesu pare igračima u svlačionicu. On se sada oglasio i naglasio da njegovo obraćanje nije bilo upućeno upravi i da mu je… »

Vesti dana »