Povezane vesti

Hit snimak repera od pre 7 meseci kom se SAD svi smeju! Nenad Aleksić Ša: Da prevarim ženu javno i pred svima? Nisam ja lud…

Hit snimak repera od pre 7 meseci kom se SAD svi smeju! Nenad Aleksić Ša: Da prevarim ženu javno i pred svima? Nisam ja lud…

Kurir 14.03.2021
Nenad Aleksić Ša napravio je haos kada je u rijalitiju uplovio u romansu sa Tarom Simov, uprkos tome što je oženjen. Reper je dugo bio prijateljski prisan sa Tarom, da bi na kraju kada je saznao od brata da ga je žena napustila, rešio da započne… »
"Ovo prevazilazi svaku meru": Tarin bivši se besan oglasio i opleo po njoj i reperu: "Neka me neko upozna da mu udarim dva…

"Ovo prevazilazi svaku meru": Tarin bivši se besan oglasio i opleo po njoj i reperu: "Neka me neko upozna da mu udarim dva…

Blic 14.03.2021
Posle svađe koja je izbila između Tare Simov i Nenada Aleksića Ša zbog ljubomore prema Mateji Matijeviću, na Instagramu se oglasio upravo on i izneo svoje mišljenje o celokupnoj situaciji. - Stvarno izbegavam da se oglašavam na konto sve već znate… »
Ivana Aleksić nasmejana posle rijaliti prevare njenog muža: Reperova žena blista, a Tarin bivši izgoreo od besa zbog…

Ivana Aleksić nasmejana posle rijaliti prevare njenog muža: Reperova žena blista, a Tarin bivši izgoreo od besa zbog…

Kurir 14.03.2021
Nenad Aleksić Ša javno je prevario suprugu Ivanu u rijalitiju sa Tarom Simov, nakon čega je reperova žena podnela navodno zahtev za razvod braka. Ona se sada pojavila na rođendanu pevačice Višnje Petrović, a njen dolazak nije prošao nezapaženo… »
Ostavila ga zbog prevare u rijalitiju i krenula dalje: Nenadova bivša žena u provodu, izgleda nikad bolje! (foto)

Ostavila ga zbog prevare u rijalitiju i krenula dalje: Nenadova bivša žena u provodu, izgleda nikad bolje! (foto)

Mondo 14.03.2021
Mnogi su očekivali drugačije, ali ona blista. Mnogi su očekivali drugačije, ali ona blista. Reper Nenad Aleksić Ša poslednjih dana je glavna tema medija i rijalitija, ali ne u pozitivnom, već u negativnom smislu - zbog javne prevare. Poznato je da… »
Tara i Ša zamalo Da se poubijaju! Reper besan i psuje: Rijaliti par bio na ivici raskida, pa usledio preokret u krevetu…

Tara i Ša zamalo Da se poubijaju! Reper besan i psuje: Rijaliti par bio na ivici raskida, pa usledio preokret u krevetu…

Kurir 14.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su se nekoliko puta posvađali, a nakon što se požalila Sandri Rešić na situaciju sa njim, reper je kao furija uleteo u prostoriju za pušenje gde je sedela. Reper je vikao na Taru, a ona je sve vreme želela da izađe… »
Dok bivši utehu traži u krevetu ljubavnice, nasmejana i doterana Ivana Aleksić uhvaćena u izlasku, nikad bolje nije…

Dok bivši utehu traži u krevetu ljubavnice, nasmejana i doterana Ivana Aleksić uhvaćena u izlasku, nikad bolje nije…

Alo 14.03.2021
Haios. javno je prevario suprugu Ivanu u rijalitiju sa Tarom Simov, nakon čega je reperova žena podnela navodno zahtev za razvod braka. Ona se sada pojavila na rođendanu pevačice Višnje Petrović, a njen dolazak nije prošao nezapaženo. Ivana je… »
Tara i Ša se umalo pobili: Starleta iz besa udarala pesnicom u zid, reper je držao: "Pusti me psihopato"

Tara i Ša se umalo pobili: Starleta iz besa udarala pesnicom u zid, reper je držao: "Pusti me psihopato"

Blic 14.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša su se sinoć nekoliko puta posvađali tokom emisije "Pitanja novinara", te je u jednom momentu umalo došlo do fizičkog okršaja. - Pričaj sa mnom! Hoću da znam na čemu sam, da znam kako da plovim! - vikao je Ša, nakon… »
Tara i Ša beže iz Srbije: Već su sve isplanirali za svoju budućnost - evo detalja

Tara i Ša beže iz Srbije: Već su sve isplanirali za svoju budućnost - evo detalja

Blic 13.03.2021
Tara Simov i Nenad Aleksić Ša u krevetu su "kovali" planove za svoju budućnost. - Misliš da idemo tamo? Ja bih mogao lagano, znaš kakvu bih im muziku pravio? - bio je srećan Ša. - Eto, Nenad i ja smo isplanirali da idemo u Grčku nakon rijalitija… »

Vesti dana »