Povezane vesti

"Bilo je on ili mi": Bivši policajac koji je ranio provalnika: Tražio mi je novac, iz nogavice sam izvukao pištolj i pucao…

"Bilo je on ili mi": Bivši policajac koji je ranio provalnika: Tražio mi je novac, iz nogavice sam izvukao pištolj i pucao…

Blic 14.03.2021
Policajac u penziji Milutin Cvetković (86) iz Lebana, koji je u noći 13.marta ranio provalnika sa sekirom u rukama i fantomkom na glavi, kaže da je morao da puca jer bi u protivnom on njega ubio budući da nije imamo nikakvu ušteđevinu koju je lopov… »
Probudio me maskirani čovek sa sekirom u rukama: Oglasio se deka Milutin (86) koji je upucao provalnika od pištolja se ne…

Probudio me maskirani čovek sa sekirom u rukama: Oglasio se deka Milutin (86) koji je upucao provalnika od pištolja se ne…

Kurir 14.03.2021
Policajac u penziji Milutin Cvetković (86) iz Lebana pušten je jutros iz policije gde je zadržavan 48 sati nakon što je upucao lopova koji mu je provalio u kuću. Milutin na periferiji Lebana živi sa nepokretom suprugom, a navodi da se lopov u… »
Penzionisani policajac koji je ranio provalnika pušten da se brani sa slobode

Penzionisani policajac koji je ranio provalnika pušten da se brani sa slobode

Radio 021 14.03.2021
Penzionisani policajac koji je juče ranio lopova u svojoj kući u Lebanu pušten je da se brani sa slobode, prenose mediji. Njemu je izrečena mera zabrane napuštanja boravišta. Podsetimo, 86-godišnji policajac u penziji upucao je sinoć provalnika… »
Milutin (87) iz lebana obradovao porodicu izlaskom iz pritvora Ćerka: Umoran je i spava, nadležni se ponašali više nego…

Milutin (87) iz lebana obradovao porodicu izlaskom iz pritvora Ćerka: Umoran je i spava, nadležni se ponašali više nego…

Kurir 14.03.2021
Na iznenađenje cele porodice, Milutin Cvetković (87), koji je juče pritvoren na 48 sati zbog toga što je u toku noći pucao na provalnika, pušten je jutros iz pritvora po nalogu Višeg tužilaštva u Leskovcu i poprilično je obradovao svoje ukućane… »
Saznajemo: Bivši policajac koji je ranio lopova u svojoj kući pušten da se brani sa slobode

Saznajemo: Bivši policajac koji je ranio lopova u svojoj kući pušten da se brani sa slobode

Blic 14.03.2021
Bivši policajac u penziji koji je juče ranio lopova u svojoj kući u Lebanu pušten je da se brani sa slobode, saznaje "Blic". Njemu je izrečena mera zabrane napuštanja boravišta. Podsetimo, policjac u penziji (86) upucao je sinoć provalnika (35)… »
Lebane: Starac koji je upucao lopova pušten iz pritvora

Lebane: Starac koji je upucao lopova pušten iz pritvora

Nova 14.03.2021
Bivši policajac u penziji koji je juče ranio lopova u svojoj kući u Lebanu pušten je da se brani sa slobode, saznaje "Blic". Njemu je izrečena mera zabrane napuštanja boravišta. Podsećanja radi, policjac u penziji (86) upucao je sinoć provalnika… »
Starac ustrelio provalnika, okrivljen za pokušaj: Ubistva?! Kontroverzan slučaj u Lebanu, da li je ovo nužna odbrana

Starac ustrelio provalnika, okrivljen za pokušaj: Ubistva?! Kontroverzan slučaj u Lebanu, da li je ovo nužna odbrana

Blic 13.03.2021
Celo Lebane bilo je šokirano saznanjem da je starac (86) noćas upucao 52 godine mlađeg muškarca. Starac je uhapšen, a mladić (34) s povredama opasnim po život prevezen je u Opštu bolnicu u Leskovcu. U medijima se spekuliše da je osumnjičeni koji… »
Vulin: Pucanje u provalnika je nužna odbrana, a ne pokušaj ubistva

Vulin: Pucanje u provalnika je nužna odbrana, a ne pokušaj ubistva

Danas 13.03.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin najavio je danas da će predložiti ministarki pravde Maji Popović da povede raspravu o mogućoj promeni krivičnog zakona i definicije nužne odbrane, jer kako je ocenio u slučaju odbrane sopstvenog… »

Vesti dana »