Povezane vesti

Tim besno odbrusio: Rafa, Novak Rodžer... Nema veze ko igra, moje ime je na trofeju

Tim besno odbrusio: Rafa, Novak Rodžer... Nema veze ko igra, moje ime je na trofeju

Večernje novosti 14.03.2021
DOMINIK Tim govorio je o osvajanju Ju Es opena, odnosno okolnostima pod kojima je podigao trofej. Na turniru u NJujorku nije bilo Rafaela Nadala i Rodžera Federera, a Novak je diskvalifikovan zbog slučajnog pogađanja linijskog sudije lopticom. Od Tima… »
Tim o tituli US opena: Pa šta ako nije bilo Novaka, Rafe…

Tim o tituli US opena: Pa šta ako nije bilo Novaka, Rafe…

Nova 14.03.2021
Dominik Tim razočarao je partijama na poslednjem Australijan openu, a nervoza je bila vidljiva i kada je došao u Dohu. Ispao je u ranoj fazi ova dva turnira, posle čega je bilo reči o njegovom prvom i jedinom osvojenom Grend slemu, US openu prošle… »
Tim se pravdao za Ju Es open: Novak izbačen, a Federer i Nadal nisu učestvovali, zaslužio sam trofej

Tim se pravdao za Ju Es open: Novak izbačen, a Federer i Nadal nisu učestvovali, zaslužio sam trofej

Vesti online 14.03.2021
Austrijski tenise Dominik tim trenutno je u Dubaiju gde je sa novinarima prokomentarisao aktuelnu sezonu, kao i dešavanja u prošloj kada je osvojio prvi grend slem na Ju Es Openu. Na samom početku, on je analizirao svoj učinak na Australijan openu… »

Vesti dana »