Повезане вести
Полицијски час у Црној Гори, а грађани на улицама: Напето стање у Никшићу, народ не престаје да слави (фото/видео)
Србија данас 14.03.2021
Управа полиције је још данас замолила грађане да остану кућама после гласања. Бирачка места затворена су у 20 часова, а избори су протекли уз бројне ситне неправилности. Никшић слави читав дан, слави слободу и пад Милове власти… »
Полиција у никшићу хитно обавестила грађане: Ево шта морају да ураде након затварања биралишта
Србија данас 14.03.2021
Апелује се да је важно остати код својих кућа. Управа полиције апеловала је на грађане Никшића и целе Црне Горе да поштују епидемиолошке мере и да се уздрже од масовних окупљања након затварања биралишта на локалним изборима… »
Полиција Црне Горе упозорила грађане: Останите у кућама после 20 часова! (фото, видео)
Мондо 14.03.2021
Полиција апеловала на дан избора у Никшићу због спречавања ширења корона вируса. Погледа. Полиција апеловала на дан избора у Никшићу због спречавања ширења корона вируса. Погледа Управа полиције Црне Горе апеловала је на… »
Вести дана »
Табаковић: НБС добила упозорење о увођењу секундарних санкција због НИС-а
РТС пре 1 сатјош 41 повезана
Табаковић: Ако дође до секундарних санкција, могућа блокада свих плаћања
Ин медија пре 9 минутајош 63 повезане
Након прекида штрајка глађу: Хрка и даље испред Скупштине Србије, Јаћимовић код зграде Бановине
НИН пре 3 сатајош 14 повезаних
Ђедовић Хандановић: Руски власници пристали да продају свој део власништва у НИС-у
РТС пре 45 минутајош 25 повезаних



