Povezane vesti

Besni Zverev isprozivao Federera i sistem: Rodžerov sam fan, ali ovo nema smisla…

Besni Zverev isprozivao Federera i sistem: Rodžerov sam fan, ali ovo nema smisla…

Vesti online 15.03.2021
Aleksandar Zverev je jedan od tenisera koji žele da preuzmu ATP scenu od velikana ovog sporta, ali Nemac je imao šta da zameri sistemu bodovanja. On je kao reper uzeo rangiranje Rodžera Federera koji je odigrao par mečeva u godinu dana, a i dalje je… »
Zverev ljut na ATP, Federer iznervirao Nemca

Zverev ljut na ATP, Federer iznervirao Nemca

Sportske.net 15.03.2021
Pogled na najnoviju ATP listu nije prijao očima nemačkog tenisera Aleksandra Zvereva, kojem nije jasno kako Rodžer Federer, koji 13 meseci nije igrao, zauzima bolju poziciju od njega. Zverev je zanemario da je zbog "korona godine", koju je Federer… »
Kakav udar na federera i ATP, neće da ćuti: Nemac je besan zbog sistema - "Kako je on bolje rangiran od mene?"

Kakav udar na federera i ATP, neće da ćuti: Nemac je besan zbog sistema - "Kako je on bolje rangiran od mene?"

Mondo 15.03.2021
Ima neke dobre argumente... Ima neke dobre argumente... Aleksander Zverev je nedavno imao samo reči hvale za igru Novaka Đokovića, za sve ono što on radi na terenu, govoreći da nekad ima utisak da mu Srbin "čita misli". Ipak, nemački teniser ovoga… »
Zverev napao ATP: Federer ispred mene? Kako?

Zverev napao ATP: Federer ispred mene? Kako?

Nova 15.03.2021
Aleksandar Zverev nezadovoljan je ATP bodovanjem, zbog kog je iza Rodžera Federera, iako Švajcarac dugo nije igrao. Nemački teniser ruskog porekla smatra da je nepravedan sistem “zaštićenih bodova”, pa se javno zapitao kako je moguće da je iza… »

Vesti dana »