Povezane vesti

Majka provalnika iz Lebana: Sin je mešao alkohol i tablete, pravio nam je probleme, ne krivim komšiju Milutina!

Majka provalnika iz Lebana: Sin je mešao alkohol i tablete, pravio nam je probleme, ne krivim komšiju Milutina!

Kurir 15.03.2021
Podržavam komšiju Milutina! Moj sin je problematičan. Pio je lekove i alkohol, to je jedna vrsta droge. Sina ne opravdavam, a čoveka ne krivim, kad nije ništa kriv. Ovo kaže majka provalnika Dalibora S. (34) iz Lebana, koji je u subotu naoružan… »
Pravda za milutina! Cvetković (87): Provalnik je hteo da me ubije, morao sam da pucam u njega! Čitajte u kuriru

Pravda za milutina! Cvetković (87): Provalnik je hteo da me ubije, morao sam da pucam u njega! Čitajte u kuriru

Kurir 15.03.2021
Milutin Cvetković (87), penzionisani policajac iz Lebana koji je uhapšen jer je pucao na provalnika, pušten je iz pritvora po nalogu Višeg tužilaštva u Leskovcu, uz izrečenu meru zabrane napuštanja boravišta. Deda Milutin je u noći između petka… »
Deka koji je ranio provalnika pušten iz pritvora: Branio je ženu dok mu je lopov vitlao sekirom iznad glave

Deka koji je ranio provalnika pušten iz pritvora: Branio je ženu dok mu je lopov vitlao sekirom iznad glave

Mondo 15.03.2021
On je, inače, bivši policajac. On je, inače, bivši policajac. Policajac u penziji Milutin Cvetković (86) iz Lebana, koji je u noći 13.marta ranio provalnika sa sekirom u rukama i fantomkom na glavi, kaže da je morao da puca jer bi u protivnom on… »

Vesti dana »