Povezane vesti

Damir Džumhur šeta lepotice i preti sudiji ubistvom

Damir Džumhur šeta lepotice i preti sudiji ubistvom

Nova 15.03.2021
Damir Džumhur je u žižu javnosti dospeo nakon sukoba sa sudijom tokom meča na Akapulko openu, ali to nije prvi put da se o njemu govori i van teniskih krugova. Džumhur je nakon jedne sudijske odluke u meču drugog kola kvalifikacija izgubio živce i… »
Akapulko demantovao Džumhura, ipak je izbačen

Akapulko demantovao Džumhura, ipak je izbačen

Nova 15.03.2021
Zvanični nalog ATP turnira u meksičkom Akapulku demantovao je Damira Džumhura i potvrdio da je teniser iz Bosne i Hercegovine diskvalifikovan. Džumhur je tokom meča drugog kola kvalifikacija protiv Botika van de Zandšulpa iz Holandije u završnici… »
Oglasio se Džumhur posle pretnji da će ubiti sudiju: ‘Da li ste svesni šta to znači?!’

Oglasio se Džumhur posle pretnji da će ubiti sudiju: ‘Da li ste svesni šta to znači?!’

Hot sport 15.03.2021
Teniser iz Bosne i Hercegovine, Damir Džumhur, osvrnuo se na kvalifikacioni duel za turnir u Akapulku protiv Botika van de Sanšulpa, koji je napustio pre njegovog kraja posle rasprave sa glavnim sudijom i istakao da su mediji preneli netačne… »
Oglasio se DŽumhur nakon incidenta: Nisam diskvalifikovan, sam sam otišao!

Oglasio se DŽumhur nakon incidenta: Nisam diskvalifikovan, sam sam otišao!

Večernje novosti 15.03.2021
Damir DŽumhur, teniser iz Bosne i Hercegovine, imao je incident sa sudijom u Akapulku nakon čega je diskvalifikovan, ali sam igrač tvrdi da to nije slučaj, već da je sam napustio teren. On takođe negira da je pretio arbitru da će ga ubiti. - Dragi… »
Džumhur se pravda: Nisam pretio ubistvom i nisam izbačen

Džumhur se pravda: Nisam pretio ubistvom i nisam izbačen

Nova 15.03.2021
Damir Džumhur, teniser iz Bosne i Hercegovine, oglasio se nakon što je okončao nastup na turniru u meksičkom Akapulku posle sukoba sa sudijom. Džumhur je u drugom kolu kvalifikacija igrao protiv Botika van de Zandšulpa iz Holandije. Rezultat u prvom… »
Džumhur: Rekao sam da bih sudiju udario, a ne ubio!

Džumhur: Rekao sam da bih sudiju udario, a ne ubio!

N1 Info 15.03.2021
Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur osvrnuo se na kvalifikacioni duel za turnir u Akapulku protiv Botika van de Sanšulpa, koji je napustio pre njegovog kraja posle rasprave sa glavnim sudijom i istakao da su mediji preneli netačne informacije… »
Da li je moguće: Teniser iz regiona izbačen sa turnira jer je pretio sudiji da će ga ubiti!

Da li je moguće: Teniser iz regiona izbačen sa turnira jer je pretio sudiji da će ga ubiti!

Hot sport 15.03.2021
Najbolji teniser iz Bosne i Hercegovine napravio je pravi skandal. U okviru kvalifikacija za turnir u Akapulku sastali su se Damir Džumhur i Holanđanin Van de Sandušlp. Meč je prekinut pri rezultatu 6:5, zbog problema u prethodnom gemu. Bilo je 5:5 i… »
Bosanac pretio sudiji - neviđeni skandal! Džumhur poludeo - bacao reket i psovao, pa predao meč!? (video)

Bosanac pretio sudiji - neviđeni skandal! Džumhur poludeo - bacao reket i psovao, pa predao meč!? (video)

Mondo 15.03.2021
Teniski svet bruji o dešavanjima iz Meksika! Teniski svet bruji o dešavanjima iz Meksika! Neviđeni skandal dogodio se u Meksiku, a u centru pažnje - teniser iz Sarajeva! Damir Džumhur je diskvalifikovan sa kvalifikacija u Akapulku, a sve zbog velikog… »
Bosanac napravio haos! Tenis ovo ne pamti, Džumhur izazvao neviđen skandal, pretio ubistvom usred meča, izbačen s turnira!

Bosanac napravio haos! Tenis ovo ne pamti, Džumhur izazvao neviđen skandal, pretio ubistvom usred meča, izbačen s turnira!

Sportal blic 15.03.2021
Damir Džumhur je diskvalifikovan sa turnira Akapulko open zbog ponašanja. Reprezentativac Bosne i Hercegovine je, prema navodima pojedinih teniskih novinara, ali i gledalaca koji su pratili šta se zbiva na njegovom nastupu u Meksiku, napravio skandal… »
Džumhur izbačen, tvrde da je pretio sudiji da će ga ubiti

Džumhur izbačen, tvrde da je pretio sudiji da će ga ubiti

Nova 15.03.2021
Damir Džumhur diskvalifikovan je sa kvalifikacija u Akapulku, kako navode domaćini, zbog psovanja sudije tokom meča. Protiv Van de Zandšulpa, Džumhur je igrao drugo kolo kvalifikacija, a meč je prekinut pri 6:5 za Holanđanina. Pri 5:5 i 40:40… »
Teniski svet u šoku, Džumhur pretio ubistvom nasred meča

Teniski svet u šoku, Džumhur pretio ubistvom nasred meča

Sportske.net 15.03.2021
Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur diskvalifikovan je sa turnira u Akapulku nakon skandaloznog ponašanja na meču protiv Holanđanina Botik van Sandshulpa. Sve se dogodilo u trenutku kada je Van Sandshulp uzeo brejk što je revoltiralo… »
DŽumhur pretio sudiji da će ga ubiti: Bosanac divljao tokom meča, pa izbačen sa turnira u Meksiku

DŽumhur pretio sudiji da će ga ubiti: Bosanac divljao tokom meča, pa izbačen sa turnira u Meksiku

Večernje novosti 15.03.2021
NAJBOLJI bosansko-hercegovački teniser Damir DŽumhur diskvalifikovan je sa kvalifikacija u Akapulku, kako navode domaćini, zbog psovanja sudije tokom meča. Naime, DŽumhur je igrao drugo kolo kvalifikacija protiv Van de Zandšulpa, a meč je prekinut… »

Vesti dana »